У столиці встановили синю "руку дружби". Киянам "не зайшло"

27.09.2018, 17:00

Гігантську синю руку, яка символізує "дружбу і спілкування", на думку Київської міської адміністрації, встановили на місці поваленого на початку Революції Гідності пам'ятника Леніну, на бульварі Тараса Шевченка. Рука і її колір, ймовірно, символізують лайк у соцмережах, проте точного пояснення автора немає.

Арт-об'єкт зі скловолокна Middle Way (Золота середина) румунського скульптора Богдана Раці сподобався київській владі, однак викликав здивування у киян, перш за все - через колір. Інші ворожили до чого тут "золота середина". Багато хто відразу охрестив диво-пам'ятник рукою Кремля, інші зв'язали синюшність об'єкта з постійною відсутністю гарячої води і тепла в столиці.

Гарік Коргородський написав, що пропонував місту створити на цьому місці територію любові за власні гроші - вкласти 400 тисяч доларів. "Ми подали заявку, на простір любові. Красивий, не політизований ні на грам. Вартість була близько 400 000 дол, гроші давав я, обходилися без бюджетних. Переміг другий проект, кажись, венесуельський. Але і його перемогу спаплюжили нах, викинувши гроші на проведення конкурсу разом із проектом. Зате зараз поставлять тимчасову руку, румунського скульптора", - обурився він.

Соцмережі моментально наповнилися фотожабами на тему синьої руки і їдкими постами. Зокрема, дехто попередив, що особливо нервові люди можу сприйняти це за жест нацистів, а хтось звернув увагу на неправильні пропорції долоні.

 

Читайте АСН в Google News