«Манчестер Юнайтед» і «Аякс» гратимуть у фіналі Ліги Європи

12.05.2017, 07:10

У фіналі Ліги Європи УЄФА зустрінуться голландський футбольний клуб «Аякс» і англійський «Манчестер Юнайтед».

В 1/2 фіналу «Аякс» за сумою двох матчів (5:4) здобув перемогу над французьким «Ліоном». У свою чергу «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2:1 виграв у іспанської «Сельти», передає Укрінформ.

Манчестер Юнайтед впорався з тиском суперника в другому півфінальному матчі Ліги Європи, зігравши c Сельтою (1:1) внічию на Олд Траффорд і вийшовши у фінал. На 17-й хвилині Маруан Феллайні головою замкнув подачу Маркуса Решфорда на дальню штангу, а Ронкалья зрівняв рахунок за п'ять хвилин до закінчення основного часу. В кінці гри Факундо Ронкалья і Ерік Бейі отримали по червоній картці за бійку.

Нагадаємо, Фінал Ліги Європи УЄФА відбудеться 24 травня на «Френдс Арені» у Стокгольмі (Швеція).