Стрічка новин
Вибрати все
17 Січня
Всі новини

Обрані теми

Бюджетний аврал і Бюджетний аврал і "фактор 3200"
22 Грудня
15:40
Політика Рада збільшила витрати на підтримку вугільних шахт в 2016 році на 450 млн грн Український парламент у другому читанні прийняв законопроект №4744 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (щодо державної підтримки вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із зарплати працівників державних і вугледобувних підприємств із собівартості готової товарної вугільної продукції)» . За цей проект закону проголосувало 253 депутати, передає телеканал 112 Україна. Законопроектом збільшено видатки за загальним фондом держбюджету на зарплату працівникам державних вугледобувних підприємств на 450 мільйонів гривень. Покриття додвитрат передбачено за рахунок зменшення резервного фонду на 270 мільйонів грн, а також в сумі 180 мільйонів грн - за рахунок доходів місцевих бюджетів АР Крим та міста Севастополя, які надходили до державної скарбниці цього року з подальшим поверненням цих коштів до місцевих бюджетів АР Крим та м.Севастополя з моменту повернення тимчасово анексованої території півострова під загальну юрисдикцію України.
21 Грудня
16:03
Політика Уряд виділить на дороги у 2017 році понад 35 млрд грн - Гройсман Кабінет міністрів України в рамках виконання державного бюджету на 2017 рік виділить на ремонт і реконструкцію автомобільних доріг країни фінансування в обсязі понад 35 млрд грн. Про це сказав в ході засідання уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. «На дороги, як ми і обіцяли, ми закладаємо більше 35 млрд грн. Це масштабне будівництво. Потрібно визначити стратегію розвитку доріг, ми повинні будувати дороги, які будуть підкреслювати наші логістичні можливості», - підкреслив Гройсман. За його словами, є три завдання – визначити стратегію розвитку доріг, ефективно використовувати ресурси і слідкувати за якістю виконаної роботи. Гройсман також наголосив, що 90% українських доріг перебувають у поганому стані. «Сонечко блисне - треба виходити і робити наші дороги», - сказав Гройсман.
21 Грудня
15:34
Політика Гройсман розповів, чим займеться уряд, коли бюджетний процес позаду Уряд почне розробку стратегічного плану розвитку України на 2017-2020 роки. Про це сказав в ході засідання уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. За його словами, Кабінет міністрів в рамках виконання державного бюджету на 2017 рік забезпечить зростання економіки і добробуту громадян. «Нашим завданням було - зупинити кризу, визначити пріоритети на 2017 рік і з оптимізмом дивитися в майбутнє», - сказав Гройсман. Він наголосив, що після прийняття бюджету уряд почне розробку стратегічного плану розвитку України на 2017-2020 роки. «У 2017 рік з бюджетом ми входимо абсолютно планово, це означає, що ми будемо розвивати національну економіку. Ми забезпечимо економічне зростання, ми будемо робити багато різних проектів, і дуже важливо, що цей бюджет абсолютно реалістичний, і найголовніше, напевно, в центрі цього бюджету знаходиться саме український громадянин», - наголосив голова уряду
Інші новини на тему:

0,67270684242249