Кубок конфедерацій: Португалія обіграла Мексику в матчі за «бронзу»

02.07.2017, 20:15

2 липня на Кубку конфедерацій-2017 у Москві відбувся матч за третє місце, в якому збірна Португалії насилу обіграла збірну Мексики.

Основний час цього матчу проходив у рівній боротьбі, а в основний час збірні обмінялися голами. Спочатку вперед вийшли мексиканці, гол у свої ворота забив Нету. Однак у компенсований час другого тайму португальці змогли перевести гру в овертайм, відзначився Пепе. Овертайм почався з переможного гола збірної Португалії, Сілва реалізував пенальті. Заключні 15 хвилин гри збірна Португалії провела вдесятьох, однак і мексиканці не дограли зустріч у повному складі. В результаті португальська збірна зуміла втримати мінімальну перевагу в рахунку.

Португалія - ​​Мексика - 2:1. Голи: Пепе, 90+1, Адрієн Сілва, 104 (пенальті) - Нету, 54 (автогол)