Пат-санкції не дозволяють обслуговувати "Північний потік-1"

15.06.2022, 09:00

У компанії Siemens заявили про значне скорочення постачання газу через «Північний потік-1» у зв'язку із тривалим ремонтом турбіни компресорної станції.

Як повідомляє Spiegel, введені проти російського «Газпрому» санкції не дозволяють повернути турбіну із канадського підприємства

Як пише видання, введені проти російського "Газпрому" санкції не дозволяють повернути турбіну з канадського підприємства.

Уряд Німеччини намагається домогтися доставки турбіни з Канади для продовження експлуатації газопроводу. Метою переговорів Єврокомісії та канадського уряду є звільнення необхідного вузла від канадських санкцій.

Історія "Північного потоку" та війни в Україні:

22 лютого 2022 року відповідь на рішення Росії про визнання незалежності терористичних організацій  "ЛНР" і "ДНР" федеральний канцлер ФРН Олаф Шольц заявив, що Німеччина зупинила процес сертифікації газопроводу "Північний потік-2".

22 лютого 2022 року створений спеціально для завершення будівництва в обході санкцій США німецький Фонд захисту клімату та навколишнього середовища відмовився підтримувати російський газопровід "Північний потік-2". 

23 лютого 2022 року Сполучені Штати Америки ввели санкції проти оператора "Північного потоку-2" у відповідь на визнання росією терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР".

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України.

1 березня 2022 року оператор "Північного потоку-2" збанкрутував у зв'язку із запровадженими західними санкціями щодо росії через її агресію проти України. Банкрутство підтвердили в уряді швейцарського кантона Цуг, де було зареєстровано Nord Stream 2 AG.

27 березня 2022 року Україна звернулася до Німеччини з проханням зупинити "Північний потік-1".

18 квітня 2022 року главу однієї із земель Німеччини викрили у змові з росіянами по "Північному потоку-2"

Читайте АСН в Google News