Олімпіада-2022. 15 лютого. Одинадцятий день Олімпіади. Що і де дивитися

15.02.2022, 02:01

У вівторок на Олімпійських Іграх буде розіграно дев'ять комплектів медалей у семи видах спорту — у біатлоні, бобслеї, гірських лижах, сноуборді (2), фрістайлі, двоборстві, ковзанах (2).

Медальний шанс України на 15 лютого – чоловіча естафета в біатлоні.

Чоловіча естафета розпочнеться о 08:30 за Києвом. Українська команда отримала високий 6-й стартовий номер, а склад за етапами виглядає так: Богдан Цимбал, Артем Пріма, Антон Дудченко, Дмитро Підручний.

Перші 5 номерів видано командам-фаворитам, серед яких Норвегія (1), ДКР (2), Франція (3), Німеччина (4) та Білорусь (5).

В фігурному катанні жінки представлять коротку програму. Україну представляє Анастасія Шаботова, яка виконає коротку програму під першим стартовим номером (з 30 заявлених) о 12:00 за Києвом.

З особливим інтересом очікується виступ 15-річної російської фігуристки Камілі Валії, яку сьогодні суд CAS виправдав у справі про застосування допінгу і дозволив їй продовжити стартувати на Олімпіаді-2022. Напругу та очікування її виступ можна порівняти лише з вирішальним ударом у післяматчевих пенальті.

У двоборця Дмитро Мазурчук буде змагальний день. Медалі будуть розіграні в дисципліні: Великий трамплін + гонка на 10 км. У першому виді програми (нормальний трамплін + 10 км) українець мав 36-й результат із 44 фінішованих.

В чоловічому хокеї заплановані матчі 1/8 фіналу: зіграють Словаччина – Німеччина, Данія – Латвія (06:10), Чехія – Швейцарія, Канада – Китай (15:10). Також триває турнір у керлінгу.

В фрістайлі відбудеться кваліфікація у лижній акробатиці у чоловіків. Від України в цьому виді програми мають право виступати троє спортсменів: Олександр Абраменко (чемпіон Пченчхана-2018), Дмитро Котовський та Олександр Окіпнюк.

Якщо з тестами на коронавірус все буде нормально, вони вийдуть на старт кваліфікації о 13.00. Фінал намічено наступного дня.