Розіграно перший комплект медалей Олімпіади в Пхенчхані

10.02.2018, 13:44

На Олімпіаді-2018 в Пхенчхані в суботу, 10 лютого, в жіночому скіатлоні (7,5 км класичним ходом і 7,5 км гребеневим ходом) було розіграно перший комплект нагород. Про це повідомляється в Twitter змагань.

Перше «золото» зимової Олімпіади отримала представниця Швеції Шарлотта Калла, що пройшла всю дистанцію за 40 хвилин 44,9 секунди. «Срібло» виграла Маріт Бьорген з Норвегії, вона відстала від переможниці на 7,8 секунди. «Бронзу» виграла Кріста Пярмякоскі з Фінляндії, яка поступилася переможниці 10,1 секунди. Таким чином, представниця Швеції Шарлотті Калла стала триразовою олімпійською чемпіонкою.

Українки Тетяна Антипенко і Марина Анцибор зайняли 45 і 53 місця відповідно. Україну на Олімпіаді-2018 представляють 33 спортсмени в 9 з 15 видів спорту. Зимові Олімпійські ігри проходять у Пхенчхані з 9 по 25 лютого.