"Верес" розгромив "Чорноморця" і вийшов на третє місце

26.11.2017, 17:53

У неділю, 26 листопада, в 17-му турі української прем'єр-ліги рівненський «Верес» у Львові з рахунком 3:1 розгромив одеського «Чорноморця».

Рахунок у цьому матчі був відкритий на 25-й хвилині, Роман Карасюк несподівано наважився на дальній удар метрів з тридцяти і пробив дуже точно. А за хвилину до свистка на перерву в воротах «Чорноморця» «розписався» форвард «Вереса» Ростислав Волошинович. На 54-й хвилині матчу за гру рукою гравця «Чорноморця» Євгена Мартиненка в ворота гостей був призначений пенальті, який чітко реалізував Михайло Сергійчук, довівши рахунок до розгромного - 3:0. Гол престижу на 68-й хвилині зміг забити Олексій Хобленко.

Завдяки цій перемозі «Верес» набрав 25 очок і за додатковими показниками вийшов на третє місце в турнірній таблиці.