Лукаш Штетина: Україна скористалася нашими помилками

11.11.2017, 15:20

Футболіст національної збірної Словаччини з футболу Лукаш Штетина поділився враженнями про товариський матч зі збірною України у Львові, який завершився перемогою українців з рахунком 2:1.

«Я дуже радий, що зміг забити. Не думаю, що гравці збірної України нас у чомусь переграли або чинили великий тиск. Просто вони скористалися нашими помилками - ось і все. Це була хороша гра і прекрасна підготовка», - розповів Лукаш Штетина.

Нагадаємо, 10 листопада у Львові збірна України в товариському матчі з рахунком 2:1 перемогла збірну Словаччини. Рахунок у матчі на 10-й хвилині відкрили гості, після помилки нашого воротаря П'ятова м'яч у ворота добив Лукаш Штетина. Однак ще до перерви Ярмоленко відновив рівновагу, а на початку другого тайму Коноплянка забив переможний гол.