Відбір ЧС-2018 з футболу: Україна обіграла Косово

07.10.2017, 09:09

Увечері 6 жовтня пройшов передостанній матч відбору на Чемпіонат світу-2018 з футболу, в якому збірна України насилу обіграла в гостях збірну Косова. Матч завершився з рахунком 2: 0, обидва голи були забиті в другому таймі.

На 60-й хвилині матчу Леарт Пачарада після флангового навісу від Євгена Коноплянки зрізав м'яч у свої ворота, а на 87-й хвилині Андрій Ярмоленко встановив остаточний рахунок, забивши м'яч хльостким ударом під поперечину. В інших матчах нашої групи Хорватія і Фінляндія зіграли внічию - 1:1, а Ісландія з рахунком 3:0 у гостях розгромила Туреччину.

Таким чином, Ісландія набрала 19 очок і лідирує в групі, далі йдуть Хорватія й Україна - по 17 очок. У заключному турі в групі I, який відбудеться 9 жовтня, зіграють: Україна - Хорватія, Фінляндія - Туреччина, Ісландія - Косово. Нашій збірній необхідна тільки перемога для виходу з групи.