Україна вийшла в плей-офф Євробаскету-2017

07.09.2017, 08:13

Україна виграла у збірної Ізраїлю і вийшла в плей-офф чемпіонату Європи з баскетболу. Як інформує Українська баскетбольна асоціація, гра в Ізраїлі закінчилася з рахунком 64:88 (16:19 12:27, 11:25, 25:17)

У старті української збірної вийшли Пустозвонов, Лукашов, Кольченко, Кравцов і Корнієнко. Дебют зустрічі пройшов у не дуже швидкому темпі, проте господарям вдавалося неодноразово створювати вільні коридори під нашим щитом. Збірна України у відповідь агресивно діяла під щитом господарів і стартова чверть закінчилася з перевагою української команди в три очки.

Аналогічно почалася друга чверть. Липовий з Бобровим розіграли аллей-уп, змусивши господарів взяти тайм-аут. Але це не допомогло їм - українці впевнено продовжували відбивати атаки противника і реалізовували свої. Загальна різниця на користь збірної України досягла 18 очків.

У третій чверті суперники повністю розслабилися, набравши лише 11 очків, пропустивши при цьому 25 балів від України.