Матч Хорватія - Косово дограють сьогодні о 15:30

03.09.2017, 14:26

Перерваний 2 вересня через сильний дощ матч 7-го туру відбору ЧС-2018 між збірними Хорватії та Косово буде дограний сьогодні, починаючи з 22-ї хвилини. Зустріч відновиться о 15:30 (за Києвом), повідомляє офіційний сайт федерації футболу Хорватії.

Нагадаємо, матч між збірними Хорватії та Косова був зупинений на 22-й хвилині за рахунку 0:0 через сильну зливу. Збірні Хорватії і Косова є суперниками збірної України по групі I. Завдяки перемозі України над Туреччиною (2: 0) і через гру, яку не дограли хорвати і косовари, українці з 14 очками вийшли на 1 місце в групі.

Свій наступний поєдинок збірна Хорватії зіграє на виїзді проти збірної Туреччини 5 вересня. Цього ж дня збірна України на виїзді протистоятиме збірній Ісландії, яка вчора несподівано програла збірній Фінляндії і опустилася на третє місце.