«Динамо» зганьбилося в засніженій Полтаві

04.12.2016, 07:40

У Полтаві в матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги 3 грудня київське «Динамо» на засніженому полі не змогло переграти «Ворсклу», зігравши з рахунком 2:2.

На 14 хвилині матчу кияни вже вигравали з рахунком 2:0. На 5-й хвилині гол забив Сергій Сидорчук, а подвоїв перевагу «Динамо» з пенальті на 14-й хвилині Андрій Ярмоленко. Але втримати свою перевагу над «Ворсклою» кияни не змогли. Вже на 15-й хвилині у воротах «Динамо», при повному потуранні захисників киян, «розписався» Санжар Турсунов. А 34-й хвилині рахунок зрівняв Павло Ребенок, також після грубої помилки захисту «Динамо».

У другому таймі кияни втратили величезну кількість моментів вийти вперед і взяти такі важливі три очки. Спочатку Ярмоленко, що вийшов один на один, не зміг переграти воротаря «Ворскли», а потім Сидорчук із забійної позиції не влучив у ворота.

Незважаючи на цей гнітючий результат, київське «Динамо» поки залишається на другому місці в таблиці УПЛ з 37 очками, відстаючи від донецького «Шахтаря» на 7 очок.