Україна перемогла у матчі із Шотландією з рахунком 3:1!

02.06.2022, 07:39

Наша збірна вийшла у фінал кваліфікації на Чемпіонат світу-2022 у Катарі та 5 червня зустрінеться зі збірною Уельсу. Переможець цієї зустрічі поїде на ЧС-2022.

Збірна України з футболу здобула перемогу над національною командою Шотландії у перенесеному півфінальному матчі стиків за право виходу у фінальну частину чемпіонату світу з футболу 2022 року у Катарі. Зустріч відбулася на стадіоні «Хемпден Парк» у Глазго та завершилася перемогою української збірної з рахунком 3:1

Рахунок у матчі на 33-й хвилині відкрив нападник Андрій Ярмоленко, з яким нещодавно англійський «Вест Хем Юнайтед» відмовився продовжувати контракт. На старті другої половини зустрічі форвард португальської «Бенфіки» Роман Яремчук збільшив перевагу у рахунку.

За 10 хвилин до фінального свистка шотландці повернулися до гри. Каллум Макгрегор відіграв один м'яч після грубої помилки воротаря української збірної. Точку у матчі буквально за кілька секунд до кінця матчу поставив Артем Довбік.