Олімпіада 2020. Біатлон, мас-старт. Чоловіки. Результати

18.02.2022, 12:07

На Олімпійських іграх у Пекіні (Китай) завершився чоловічий біатлонний мас-старт. Ця гонка була останньою у розкладі змагань з біатлону та останній вид спорту для збірної України на Олімпійських Іграх.

Переможцем мас-старту став норвежець Йоганнес Бе. Він подолав дистанцію за 38 хвилин та 14,4 секунди, допустивши чотири промахи. Друге місце посів швед Мартін Понсилуом. Він допустив два промахи та відстав від переможця на 40,3 секунди.

Трійку найкращих замкнув норвежець Ветле Шоста Крістіансен. З трьома промахами він програв Бе 1 хвилину 12,5 секунд.

Українські біатлоністи за підсумками перегонів не змогли потрапити до першої двадцятки. Дмитро Підручний (20) завершив гонку 24-м та Артем Пріма (24) фінішував 28-м