Під стінами КМДА агітували за інноваційний проект реконструкції Шулявського шляхопроводу

17.05.2018, 15:15

Під стіни Київської міської ради прийшли активісти, щоб розповісти столичній владі, якою вони бачать транспортну розв'язку на Шулявці.

Вони принесли торт, шампанське і цвяхи на знак того, що рішення, яке лобіює чиновники КМДА, - застаріле.

«Ось це - «чотирилисник» на Повітрофлотському проспекті. Йому рівно 60 років. Саме за його принципом Кличко хоче побудувати нову розв'язку. Але по факту - зробити з нового бетону те, що було до цього. Київ же вимагає інноваційних ідей», - кажуть активісти.

Як відомо, реконструкція аварійного Шулявського моста мала початися 1 травня, згодом старт робіт перенесли на 1 червня. Очікується, що вони триватимуть 17 місяців.

Активісти впевнені: це довго та економічно невигідно. Вони просять звернути увагу на альтернативний мерський проект реконструкції Віктора Петрука. У результаті його реалізації у Києві може з'явитися сучасна трирівнева розв'язка.

«Проект Кличка не розв'язує головну проблему, яка існує зараз, - ліві повороти, - пояснює представник громади Києва Андрій Оселедько. - Якщо ви їдете з Дорогожичів, а вам треба в центр, ви не можете на розв'язці повернути в цей бік. Треба їхати до «Більшовика», повертати направо на Виборзьку, вливатися в Гарматну, яка досить вузька і розбита - це плюс чотири кілометри і великі затори у годину пік. Тільки так можна повернути ліворуч. І якщо Ви їдете з центру, а вам треба на Караваєві дачі, то ви теж туди не можете повернути - треба їхати до економічного університету, повертати направо, їхати вздовж заводу «Росинка», знову входити в цей потік. Там теж розбита дорога і багато фур. Розв'язка Кличка залишає цю ситуацію, адже з'їзд із Дорогожичів у центр точно побудований швидко не буде - бо фонд «держмайна» не має права відчужувати цей цех №5 заводу «Більшовик». Тому залишиться все як є, тільки в новому бетоні. А в розв'язці Петрука враховані всі напрями, зокрема і повороти».

Громадська активістка Ірина Головатенко звертає увагу, що буквально вчора петиція про реконструкцію за проектом Петрука на сайті КМДА набрала десять тисяч голосів, що дає можливість киянам більш активно вимагати проведення відкритого і справедливого конкурсу. Тим більше обидва готові до реалізації.

Читайте АСН в Google News