Добре приготовлена яловичина має тонкий аромат і високі смакові якості. Для того щоб блюдо з яловичини вийшло м'яким і соковитим, необхідно не тільки вибрати шматок м'яса, але і правильно його підготувати і приготувати.
Вам знадобиться:
Свіжий шматок яловичини, кефір, прянощі, ріпчаста цибуля, ківі, мінеральна вода, гірчиця, соєвий соус, фольга, рукав для запікання, сотейник для гасіння, кухонний молоток, ніж, заморожене сало.
Перед приготуванням м'ясо краще замаринувати. Змастити рясно гірчицею весь шматок м'яса і дати постояти 1:00. М'ясо готове до жарки. Нарезать м'ясо на шматки. Очистити ківі від шкірки, нарізати пластинками. Перемішати м'ясо з ківі, маринувати 15 хвилин. Не перетримувати, інакше м'ясо буде надто м'яким. Приготувати маринад з кефіру зі спеціями. Помістити в нього шматки яловичини і залишити на ніч, вранці м'ясо можна запікати. Замочити яловичину в мінеральній воді, залишити на пару годин, навіть жорстка частина яловичини стане м'якою.
У духовці м'ясо можна приготувати кількома способамі. Замариноване м'ясо укласти в фольгу, щільно упакувати, запекти в духовці. Для новачків на кухні дуже зручно робити м'ясо в рукаві для запікання. Витягнути м'ясо з маринаду, помістити в рукав, защипнути краї спеціальними зажимами, запекти в духовці.
М'ясо в духовці запекти на деку. У деко укласти шар нарізаної цибулі. Нашпигувати шматок яловичини шматочками сала, укласти на цибулю. Запікати в духовці. Під час приготування поливати шматок м'яса соком, що виділяється.
Шматочки яловичини можна потушити. Нарізати м'ясо на невеликі шматки, додати спеції і пиво, тушкувати на повільному вогні 1,5 години. Шматочки м'яса покласти в сотейник, додати спеції, гарячий бульйон або воду. Під час гасіння додати трохи коньяку або червоного сухого вина.