Гармаш пояснив, чому накинувся на арбітра матчу з «Лаціо»

10.03.2018, 10:50

Півзахисник київського футбольного клубу «Динамо» Денис Гармаш прокоментував гру проти римського «Лаціо» в 1/8 Ліги Європи і своє видалення після завершення цього матчу (2:2).

«Ми вивчили останні матчі «Лаціо» і були готові до важкої гри. Перший тайм ми добре відіграли в захисті, однак погано в нападі. А в другому таймі навпаки: в атаці грали добре, в захисті погано. Ми використовували всі свої можливості в контратаках. Епізод з моїм видаленням у доданий час? На останній хвилині Морозюк сфолив у лінії поля, а Лукас пересунув м'яч метрів на десять вперед і ввів в гру. Після цієї подачі нам мало не забили гол, влучивши в штангу. Я хотів запитати у арбітра, який знаходився обличчям до епізоду, чому він дозволив так зробити. Я хотів тільки запитати його про це, а партнери підскочили, подумавши, що я збираюся накинутися на арбітра, і вийшла така ситуація. Це все емоції, я не такий, як багато хто вважає, я переживав за результат. Звичайно, дуже прикро, що не зіграю в матчі-відповіді, але сподіваюся, що ми пройдемо далі. У нас дуже хороші шанси», - розповів Денис Гармаш.