Карпати з новим тренером розгромлені в Олександрії

26.11.2017, 20:27

Сьогодні в Олександрії пройшов матч 17-го туру української Прем'єр-ліги, в якому місцевий клуб з рахунком 3:0 розгромив львівські «Карпати», які проводили перший матч під керівництвом нового головного тренера Олега Бойчишина.

Перший тайм цього матчу пройшов у рівній боротьбі і без небезпечних моментів. Всі основні події відбулися в другому таймі, на 60-й хвилині рахунок відкрив півзахисник «Олександрії» Артем Полярус. А через шість хвилин Сергій Старенький подвоїв перевагу олександрійців. Розгромну крапку в цьому матчі на 78-й хвилині, після грубої помилки захисника «Карпат» Володимира Сеніци, поставив Віталій Пономар.

Після цієї гри «Олександрія» набрала 18 очок і віддалилася від зони вильоту, а «Карпати», як і раніше, залишаються в небезпечній зоні.

Олександрія - Карпати 3:0. Голи: Полярус, 60, Старенький, 66, Пономар, 78.