Коноплянка допоміг Шальке відіграти 4 голи в дербі з Боруссією

25.11.2017, 19:59

Футболіст збірної України та «Шальке» Євген Коноплянка в матчі 13-го туру чемпіонату Німеччини проти дортмундської «Боруссії» віддав дві гольові передачі, чим допоміг своїй команді вирвати бойову нічию. Матч завершився з рахунком 4:4.

Команда Андрія Ярмоленка в першому таймі буквально за 10 хвилин зуміла забити чотири м'ячі. Однак після перерви «Шальке» зумів повернути інтригу в матч, на 61-й хвилині відзначився Бюргшталлер, а ще через чотири хвилини Коноплянка навісив з флангу на Харыта і той забив другий гол. На 84-й хвилині Каліджурі зменшив відставання від суперника до одного гола. Арбітр матчу додав до основного часу сім хвилин, за хвилину до закінчення додаткового часу Євген Коноплянка подав кутовий і віддав гольову передачу на Налдо.

Відзначимо, що на 72-й хвилині «Боруссія» залишилася вдесятьох. Червону картку отримав П'єр-Емерік Обамеянг.