«Олімпік» обіграв «Маріуполь» у надрезультативному матчі УПЛ

30.09.2017, 19:27

На стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського в Києві пройшов стартовий матч 11-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги. На матчі донецький «Олімпік» обіграв «Маріуполь», передає офіційний сайт змагань.

Гра закінчилася з рахунком 3: 2. Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а основні події в цьому матчі відбулися після перерви. Рахунок на 57-й хвилині відкрив гравець «Олімпіка» Антон Кравченко. Його партнер Брикнер підібрав м'яч і прострілив уздовж воріт, а Кравченко в дотик відправив м'яч у ворота. Через 15 хвилин Андрій Борячук забив гол у відповідь. Обігравшись у стінку з Кожановим, Андрій вийшов один на один з воротарем і переграв Махарадзе. Через дві хвилини, на 74-й, гостей вивів вперед у рахунку Віталій Кольцов. Гравець зміг реалізувати пенальті.

На 77-й хвилині Станіслав Бєлєнький забив гол і зрівняв рахунок (2: 2). Доля матчу вирішилася на 84-й хвилині. З пенальті гол забив Андрій Богданов.