Шахтар на останній хвилині вирвав перемогу в матчі зі "Сталлю"

29.07.2017, 20:33

Сьогодні у поєдинку третього туру української Прем'єр-ліги донецький «Шахтар» у Дніпрі здобув важку перемогу над кам'янською «Сталлю».

Рахунок у матчі вже на 9-й хвилині відкрив гравець «Сталі» Орест Кузик, який після довгого пасу Гора Малакяна перекинув м'яч через П'ятова, який вийшов з воріт. У кінці першого тайму «гірникам» вдалося зрівняти рахунок, відзначився Тайсон. У другому таймі «Сталь» успішно оборонялася всією командою, і здавалося, що матч так і завершиться нічиєю, проте в компенсований час, на п'ятій доданій хвилині Факундо Феррера головою скинув на Густаво Бланко-Лещука, а той приніс «Шахтарю» перемогу і заповітні три очки.

«Сталь» - «Шахтар» - 1: 2. Голи: Кузик (9 хв) - Тайсон (45 хв), Бланко-Лещук (90+5 хв).