Харків не справляється зі зростаючим числом заражених

30.03.2021, 16:00

У Харківській обласній інфекційній лікарні обладнали ще 56 кисневих точок. Про це повідомив вчора, 29 березня, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк. За його словами в регіоні працюють над збільшенням кількості ліжок зі стаціонарним киснем.

"На сьогодні головним завданням є якомога більше забезпечити ліжок саме стаціонарним киснем. Як приклад: вдалося в обласній інфекційній лікарні вже підключити 56 точок високопоточних кисню. Ми продовжуємо цю роботу", - повідомив віце-губернатор.

За його словами, на території госпітальної бази Харківської області визначено майже 4900 ліжок для пацієнтів з коронавирусной хворобою. Станом на вчора, 29 березня, для лікування хворих COVID-19 з цієї бази використовується майже 2900 ліжок, з них майже 1100 місць, які забезпечені стаціонарним киснем, інші - концентратами. З 1100 пікселів зі стаціонарним киснем зайняті близько 1000.

За словами директора інфекційної лікарні Павла Нартова, протягом двох тижнів в лікарні повинні обладнати ще понад 50 кисневих точок.

Черняк також пояснив, чому пацієнтів з коронавірусів везуть з Харкова в лікарні області. Про це пише Kharkiv Today. За словами віце-губернатора, якщо в лікарнях міста все місця зі стаціонарним киснем зайняті, пацієнтів можуть везти навіть за 150-200 кілометрів, але це все одно єдиний госпітальний округ.

За даними Черняка, зараз хворих з Харкова, яких не змогли госпіталізувати в лікарні міста, приймають в 11 містах області. Це Валки, Чугуїв, Богодухів, Куп'янськ, Зміїв, Ізюм, Красноград, Лозова, Первомайський, Вовчанськ, Балаклея.

 

Читайте АСН в Google News