Як торпеда! Гаряча гірськолижниця на космічній швидкості полетіла з траси

06.02.2019, 06:15

Американська гірськолижниця Ліндсі Вонн вилетіла з траси під час заїзду на чемпіонаті світу в Оре (Швеція). Відеозапис опублікована в Twitter-акаунті телеканалу Eurosport.

Вонн проходила дистанцію в супергіганті. На одній з ділянок вона розігналася до швидкості близько 100 кілометрів на годину і наїхала на прапорець, через що вилетіла за межі траси. Американка не отримала серйозних ушкоджень і самостійно змогла піднятися і піти. Знаменита американська гірськолижниця отримала травму коліна на тренуванні супер-гіганта в середині року.

Для Вонн цей турнір став останнім в кар'єрі. Вона є найбільш титулованою американкою в гірськолижному спорті. У 2010 році спортсменка стала олімпійською чемпіонкою, вона чотири рази вигравала Кубок світу. І хотіла навіть змагатися проти чоловіків, однак їй не дозволили.