Рухи тіла, які сигналізують про те, що між вами вже немає любові

19.07.2018, 23:00

Вас долають сумніви з приводу вірності партнера? А може, ви заплуталися в своїх почуттях і не розумієте, чого хочете від відносин? Ми допоможемо почути правду, прислухавшись до універсальної мови тіла. Міміка, жести і несвідомі дії людини містять в собі в рази більше інформації, ніж багато хто здатен висловити словами. А значить, звернувши на них увагу, можна легко прочитати реальне ставлення партнера, наші справжні емоції і симптоми біди, що зароджується. Чи готові подивитися в обличчя страхам? Тоді читайте.

1. Асинхронність рухів

Здавалося б, дрібниця, але яка показова! Люблячі люди підсвідомо налаштовані один на одного, тому несвідомо копіюють пози, міміку і навіть звички один одного. Якщо один партнер звик ходити швидко, дуже скоро інший під нього підлаштовується і теж рухається в тому ж ритмі. Якщо один смішно притупцьовує в такт музиці, другий теж почне притупцьовувати у відповідь. Ця невидима гармонія між людьми говорить про дивовижну атмосферу єдності! І навпаки, якщо подібних підстроювань немає, партнер посміхається, але хихикати у відповідь не хочеться - значить, у вас проблеми.

2. Велика дистанція
Одна справа, коли ми стоїмо на чималій відстані від незнайомих нам людей, - це природний захист особистих кордонів. Інша справа, коли під такі «санкції» потрапляє кохана людина, торкатися якуої з дивних причин не хочеться. Вас повинна насторожити зайва відстороненість від партнера, ухилення від обіймів і дотиків, небажання стояти занадто близько до нього, триматися за руки, відчувати його дихання у себе на шиї. Чого ви сторонитеся, про що думаєте?

3. Осудливий погляд
Ще один показовий момент – ви стали частіше ловити себе на думці, що партнер у вашій присутності сидить невеселий, з насупленими бровами, щільно стиснутими губами і маскою засудження на обличчі. Не потрібно шукати причини в робочих проблемах, все це відмовки. Придивіться, як він себе веде саме з вами? Постійна критика, невдоволення, причіпки – показовий приклад охолодження. Не просто так ви весь час виправдовуєтеся, захищаєтеся і ходите по струнці смирно. Люблячі люди так себе не ведуть.

4. Усмішка замість посмішки
Давайте будемо чесними, коли ми любимо, ми максимально відкриті і щирі, нам нема чого приховувати, нема чого показувати свою перевагу над партнером. Так відбувається в здорових відносинах. Але буває, за любов приймають пристрасть, прихильність, зручність або звичку. Тоді ця магія зникає, і партнери більше не сприймають один одного на рівних. Усмішка говорить про те, що вас тримають за людину нижчого сорту, до вас як би «зглянулися»... і це теж показово.

5. Звичка торкатися шиї
Шия – найбільш вразливе місце в нашому організмі, ось чому ми схильні її прикривати в моменти небезпеки, стресу або великого нервового напруження. Згадайте, як поводяться люди, які чимось стурбовані? Вони постійно мнуть собі потилицю, намагаючись заспокоїтися. Крім того, коли ми щось приховуємо, недоговорюємо, наші руки несвідомо тягнуться до горла, щоб прикрити обман. Починаються маніпуляції з голосом, покашлювання, зміна тону. Придивіться до своїх звичок і «симптомів» партнера, як часто вони виникають, після яких слів?

6. Поплескування по спині

Коли у відносинах є пристрасть, хочеться щипати партнера за попу, гладити, обіймати, але ніяк не грюкати по плечу, немов ви старі знайомі. Якщо для ваших відносин подібне висловлення підтримки вважається нормою, варто задуматися, чи не плутаєте ви дружбу з любов'ю? Цілком можливо, вам просто добре разом, але це далеко не та глибока серцева прихильність, про яку пишуть в книгах.

7. Закрита поза
Якщо в присутності партнера хочеться максимально від нього відгородитися – згорбився, схрестити руки на грудях або заховати їх у кишені, це теж багато про що говорить. Подумайте, ви просто ображені або це щось більше – недовіра, відсутність інтересу, розчарування, пересичення? Не скидайте подібні сигнали тіла з рахунків, докопуйтеся до причин і шукайте виходи.

8. Бойкот і повне ігнорування
Остання щабель незацікавленості у відносинах очевидна навіть немовляті: вашого товариства уникають під різними приводами, вам не хочуть дивитися в очі, вас перебивають, ігнорують ваші прохання, у вашій присутності постійно роздратовані. Це очевидна ознака байдужості і незацікавленості в вас як у партнері. Думайте самі, чи варті ці відносини того, щоб за них триматися.

І в напуття скажімо, що, коли любов здорова, мозок не відчуває потреби постійно копатися в почуттях і щось аналізувати. Вам просто добре, внутрішні діалоги не псують настрій, не змушують повертатися до психоаналізу знову і знову. Подумайте, від чого ви намагаєтеся втекти, що хочете собі довести, і чи варто це того? Принадність життя в тому, що воно не закінчується на одній людині, розповідають Flytothesky.

Читайте АСН в Google News