Збірна України U-19 вирвала перемогу над Сербією

26.03.2018, 06:55

Стартувавши у відборі до Євро-2018 з нічиєї проти збірної Швеції, в другому турі збірна України U-19 здобула вольову перемогу над збірною Сербії, матч завершився з рахунком 2:1.

Перший тайм наші футболісти програли, в середині першого тайму серби реалізували пенальті - правила у власному штрафному майданчику порушив Віталій Миколенко. Однак на 79-й хвилині Миколенко реабілітувався, відправивши м'яч у сітку воріт сербів з передачі Олексія Кащука. А на першій доданій хвилині наші хлопці вирвали дуже важливу перемогу, з передачі все того ж Миколенка переможний гол забив Олександр Сафронов.

У паралельному матчі нашої групи збірна Румунії з рахунком 2:1 обіграла шведів і з шістьма очками очолила групу. У заключному турі 27 березня збірна України розіграє єдину путівку до фінального етапу в матчі проти збірної Румунії.