На ралі «Дакар» у гонщиці повністю згорів автомобіль

08.01.2018, 21:09

На третьому етапі ралі-марафону «Дакар» у гонщиці з Аргентини Алісії Рейни повністю згорів автомобіль Toyota. Про це повідомляє видання Motorsport.

Відзначається, що гонщиця вийшла з автомобіля, намагалася загасити полум'я, але нічого не вийшло і машина згоріла вщент. Поки неясно, що стало причиною займання.

Також гонщиця зізналася, що перебуває в шоці після події, проте вона рада, що всі залишилися живі. Рейна і ще 13 жінок брали участь в ралі в 2018 році. Аргентинка вже вп'яте брала участь в ралі, тричі вона доїжджала до фінішу, а в 2017 році показала кращий результат у своїй кар'єрі, зайнявши 40-е місце в загальному заліку.

Третій етап стартував в перуанському місті Піско і фінішував в місті Сан Хуан. Перемогу на автомобілях здобув катарський гонщик Нассер Аль-Аттія на Toyota. У загальному заліку лідирує Петерансель.