
Письменник Михайло Веллер влаштував скандал в ефірі програми «Особлива думка» на радіостанції «Эхо Москвы».
Веллеру раптом перестало подобається, що ведуча Ольга Бичкова вставляла в його монолог свої репліки, коментувала його слова і перебивала письменника.
Вирвавши зі столу мікрофон, Веллер схопився зі словами: «Заткнись, скотина тупа! Я тебе більше не знаю!» Після цього він кинув у бік Бичкової кухоль з водою.
Після скандалу «Эхо Москвы» призупинило співпрацю з письменником, від нього чекають публічних вибачень, після чого співробітництво може бути продовжено.
«Рішення дуже просте - до тих пір, поки Михайло Веллер не принесе вибачення Ользі Бичкової в ефірі, його на «Эхо Москвы» не буде. Ми припиняємо співпрацю з Михайлом Йосиповичем», - сказав головний редактор радіостанції Олександр Венедиктов.