
Кандидат у президенти Франції від «Національного фронту» Марін Ле Пен заявила, що Європейському Союзу загрожує швидке зникнення.
«Євросоюз помре, тому що люди більше не хочуть його (існування). Амбітні і гегемоністські імперії приречені на загибель», - заявила Ле Пен на зустрічі зі своїми прихильниками, передає Reuters.
Політик підкреслила, що хотіла б замінити Євросоюз на «іншу Європу», яку назвала «Європою для людей», заснованою на вільному співробітництві країн.
Нагадаємо, в ході недавньої зустрічі в Москві президент Росії Володимир Путін пообіцяв Марін Ле Пен не втручатися в електоральні процеси у Франції. За його словами, російська влада зацікавлена в спілкуванні з усім спектром політичних сил, передовсім із тими, хто говорить про важливість діалогу з Москвою.
У свою чергу Ле Пен в ході візиту в Москву пообіцяла прискорити скасування санкцій проти РФ, якщо її оберуть президентом.