
Львівська обласна державна адміністрація створить робочу групу для перевірки численних звернень громадян про неправильне нарахування рахунків за спожитий газ.
Перевіряти будуть діяльність ТОВ «Львовгаззбут», передає «Інтерфакс-Україна». Розпорядження про створення робочої групи вже підписано головою ОДА Олегом Синюткою.
Відзначається, що населення області регулярно скаржиться на неправильність нарахування рахунків за спожитий газ. Робочу групу створять при департаменті розвитку і експлуатації житлово-комунального господарства.
Крім того, в Львівській ОДА попросили жителів області, у яких є зауваження щодо правильності нарахувань за газ, повідомляти про це на гарячу лінію області за номером «112».