
У Києві жінка 1961 року народження, яка ніде не працює, заявила про те, що з її квартири в Печерському районі Києва злодії винесли 300 тис. евро і 750 тисяч доларів.
Злодії підібрали ключ від дверей, пограбування, за словами хазяйки, відбулося ввечері 24 жовтня. Про це повідомляє LB.ua, посилаючись на свої джерела в Нацполіції.
Є свідчення, що пограбували власницю мережі "Санахант", пише видання. Прізвище потерпілої збігається з прізвищем власниці елітного магазину одягу.