
Китай подарував Україні 50 автомобілів швидкої допомоги. Про це повідомляє Еспрессо TV з посиланням на прес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Відзначається, що, відповідно до підписаної міністром Степаном Кубівим і послом Китаю Ду Вей угоди, Україна отримає 50 автомобілів швидкої допомоги, укомплектованих медичним спецобладнанням на суму понад 3,7 мільйонів доларів США.
Планується, що до кінця поточного року ці машини отримає Міністерство охорони здоров'я України.