
Слідчі прокуратури міста Києва спільно з працівниками СП БКОЗ ГУ СБУ України в. Києві та Київській області на отриманні хабара затримали начальника Ірпінського міського відділу управління Державної міграційної служби України в Київській області.
Той вимагав та отримав від громадянина Лівану 17 500 гривень за вирішення питання про видачу ID-карти і посвідки на проживання на території України.
Крім того, під час слідчих дій і фіксації зазначеного злочину правоохоронцями задокументовано ще два епізоди отримання службовою особою неправомірної вигоди від громадян на загальну суму 22 500 гривень, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.
