
Кількість смертельних випадків отруєння сурогатним алкоголем збільшилася до 58, всього в країні зареєстровано 135 випадків отруєнь. Про це йдеться в повідомленні Держспоживслужби України.
За даними відомства, 14 жовтня в Харківській області зареєстрували три летальних випадки отруєння - у одного жителя с. Слобідське і двох жителів смт Високий. Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю по Харківській області складає - 91, з них померли - 44.
У Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю немає (всього отруїлися 44 людини, померло 14).