
Управління по зв'язках з громадськістю НАК «Нафтогаз України» заявило, що в Стокгольмі закінчилися усні слухання за контрактом з «Газпромом» на постачання «блакитного палива». Про це сказано на сайті компанії.
Слухання тривали з 25 вересня 2015 року по 11 жовтня 2016 року. Остаточне рішення Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма очікується до 31 березня наступного року. Як очікується, в листопаді 2016 року сторони направлять до суду резюме за підсумками усних слухань.
НАК «Нафтогаз» в рамках розгляду двох позовів у Стокгольмському арбітражі вимагає більше 26 млрд доларів компенсації від «Газпрому».