
Сьогодні в Києві стартував перший вертикальний забіг RUNUP на кубок «Київміськбуду», в ході якого 88 учасників з чотирьох країн (України, Німеччини, США та Польщі) змагаються в швидкості підняття на 110 поверхів. Про це повідомив організатор акції Ігор Кретов, пише «УНН».
«Це перший забіг на дах будівлі, який проводиться в Україні. Наше головне завдання показати всім, що ви можете займатися спортом навіть в своєму будинку. Просто йдіть або біжіть сходами - і ви будете у відмінній фізичній формі. Організатори - холдингова компанія "Київміськбуд" і біговий клуб New Balance Top Runners. Так як 110-поверхової будівлі в Україні немає, учасники змагаються у два тури забігів по 36 поверхів, після чого буде визначена п'ятірка фіналістів серед жінок і чоловіків. І вже третій забіг визначить двох фіналістів, які фінішують на вертолітному майданчику», - повідомив Ігор Кретов.