
Увечері в п'ятницю, 14 жовтня поблизу станції метро «Чернігівська» в Києві водій позашляховика KIA Sportage врізався в маршрутний автобус з пасажирами, після чого позашляховик перекинувся, повідомляє «Новое время».
Як попередньо встановила поліція, водій KIA Sportage рухався в лівій смузі, а потім різко повернув в праву смугу і вдарив маршрутний автобус, після чого позашляховик перекинувся набік.
За словами очевидців події, водій і пасажир KIA знаходилися в стані алкогольного сп'яніння. Перехожі допомогли поставити автомобіль на колеса.
У результаті події незначні травми отримав пасажир позашляховика, його госпіталізували.