Крейсер "Москва" – кінці у воду. Росія тебе завжди покине - це все, що потрібно пам'ятати російською

06.05.2022, 13:13

На росії, схоже, розпочалася друга "спецоперація". Чиновники країни окупанта замовчуванням реальних втрат на фронті у розв'язаній нею війні проти українського народу намагаються нажитися на своїх глядачах вічного концерту Кобзона та їхніх родичів.

Після затоплення флагмана російського чорноморського флоту фашистське керівництво Росії в кремлі намагається приховати кількість загиблих на кораблі після атаки.

Українського ракетного удару по російському крейсеру "москва" було завдано завдяки американським розвідданим, переданим Україні, повідомив американський телеканал Ен-бі-сі, а слідом за ним Washington Post і New York Times, усі з посиланням на кілька анонімних чиновників із США.

За різними оцінками, чисельність екіпажу "москва" становила від 416 до 680 осіб, у тому числі, як з'ясувалося пізніше, матроси термінової служби. Американські джерела підтверджують українську версію про те, що в корабель 13 квітня потрапили дві українські ракети "Нептун", після чого він спалахнув і зрештою затонув. Число російських жертв американські чиновники не назвали, сказавши лише, що воно було високим.

Деякі родичі загиблих терміновиків армії російських ґвалтівників і мародерів, які служили на цьому посудині, почали порушувати незручні на росії питання: куди поділися їхні діти-вбивці? Чиновники, незрозуміло з якої причини, чи через відсутність команди розкривати справжню цифру втрат, чи щоб не витрачати гроші на виплати компенсацій за вбитих, розповідають цим родичам різні "веселі історії".

Так військова прокуратура Росії пояснила Дмитру Шкребецу, батькові одного з вбивць-строковиків, що служили на крейсері, «пропажу» сина тим, що крейсер «москва» не входив у територіальні води України і не брав участь у «спецоперації».

Матрос був оголошений «безвісно відсутнім у військовій частині» внаслідок «надзвичайної події, яка спричинила загибель корабля».

Простіше кажучи, юридично моряк не визнається навіть учасником бойових дій, куди подівся – невідомо.

Добре, хоч кримінальну справу за дезертирство не порушили.

 

Читайте АСН в Google News