counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Січня
27 Січня
Всі новини...


Гороскоп на 10 березня 2021 року


Переглядів: 240


Гороскоп на 10 березня 2021 року

Гороскоп на 10 березня 2021 Овен

Цей день буде дуже плідним і цікавим. Він дає шанс домогтися успіху в багатьох справах, в тому числі тих, які раніше здавалися дуже складними. Деякі Овни візьмуться за те, до чого перш ніяк не могли підступитися. Домогтися потрібних результатів таким представникам буде куди простіше, ніж вони очікували.

Ви дуже винахідливі, часто віддаєте перевагу шукати свій шлях до мети, а не йти второваною стежкою. Багато експерименти виявляються вдалими. Вірогідні грошові надходження, які виявляться дуже до речі.

Овен: гороскоп роботи на сьогодні

У першій половині дня будьте готові до перешкод в ділових контактах. Можливі затримки і помилки при підписанні ділових паперів. Зірки будуть несприятливо впливати на вашу ділову репутацію і на роботу в цілому. Якщо є можливість, то постарайтеся сьогодні знайти час для відпочинку, так буде краще. Візьміть відгул. Не варто сьогодні займатися робочими справами, вони складаються не на вашу користь.

Овен: гороскоп здоров'я на сьогодні

День навантаження на нервову систему. Стрімко змінюються події викличуть паніку. Розумові завантаження істотно знизять загальне самопочуття, а бурхлива уява Овна підстьобне до рішучих дій.

Овен: любовний гороскоп на сьогодні

Сьогодні Овна краще не бути одинаком, а влитися в колектив або попрацювати на загальне благо. Подорожувати, вчитися, працювати, тренуватися, впроваджувати новинки веселіше в гідній компанії: це додасть вам енергії і розширить ваші можливості на майбутнє. Ви можете знайти групу по захопленню, тісніше поспілкуватися з колегами, підтримати контакт з наставником або покровителем (в тому числі, за кордоном).

Гороскоп на 10 березня 2021 Телець

Відмінний день для роботи, навчання і корисних справ. Ви уважні до дрібниць, часто помічаєте ті важливі деталі, на які інші не звернули уваги. Можуть допомагати старі знайомі; часто вони діють абсолютно безкорисливо. Ви, втім, не втрачаєте можливість віддячити своїх союзників, надати їм відповідні послуги.

Вірогідні приємні події в сім'ї, хороші новини, що стосуються когось із родичів. Увечері можливі незаплановані зустрічі, яким ви будете дуже раді. Не виключені романтичні сюрпризи.

Телець: гороскоп роботи на сьогодні

Сьогодні ви швидко підвищите рівень своєї кваліфікації. Ви віртуозно діліться своїми знаннями і досвідом, прекрасно активізується ділове партнерство. Завдяки взаємовигідним договорами, ви зможете розширити свої партнерські зв'язки. Друга половина дня обіцяє вам боротьбу і перешкоди.

Телець: гороскоп здоров'я на сьогодні

Бажання заробити більше перевищує ваші фізичні можливості. Не можна так знущатися над організмом. Ви схильні «заїдати» хвилюючі ситуації, а це може обернутися банальним ожирінням, що дуже негативно позначиться на вашому загальному стані. Звичайно, ви найвитриваліші з усіх знаків зодіаку, але навіть величезному бику корисно іноді розслаблятися.

Телець: любовний гороскоп на сьогодні

Сьогодні Тельцям не варто нав'язувати партнерові свої темпи і погляд на речі: він напевно сприйме це як перешкоду. Для довгого романтичного побачення або іншого ґрунтовного заходи день не найкращий: він не дає стабільності, можливо, доведеться зустрічатися уривками або розмовляти на бігу.

Гороскоп на 10 березня 2021 Близнюки

На початку дня можливі неприємні моменти. Найчастіше мова йде лише про прикрі дрібниці, але навіть вони можуть зіпсувати настрій. Постарайтеся зберегти оптимізм, не переживати через дрібниці. З плином часу вплив позитивних тенденцій посилюється. Вам все частіше везе, стає простіше впоратися з багатьма справами.

Друга половина дня сприятлива для спілкування. Ви легко знаходите підхід до людей, відмінно ладите і зі старими знайомими, і з тими, кого бачите вперше. Можливо початок дружніх або романтичних відносин.

Близнюки: гороскоп роботи на сьогодні

Ви будете залежні від обставин, що склалися. Це може бути пов'язано з інформаційними джерелами і навіть з погодою. Ви проявите особливий інтерес до чуток і пліток, особливо якщо розмови будуть мати матеріальний характер. Деяка інформація, дійсно, виявиться для вас корисною, так як підкаже вам правильний шлях для вирішення важливих фінансових питань.

Близнюки: гороскоп здоров'я на сьогодні

Влаштуйте собі день позитивних емоцій. Райдужне сприйняття реальності підвищить самооцінку. Гарний настрій не тільки прожене похмурі думки, але і відновить загальне самопочуття організму. На дозвіллі займіться домашніми танцями або не поскупилася на розслабляючий масаж. Творчо розвинена натура Близнюка наполегливо вимагає шляхів реалізації потенціалу.

Близнюки: любовний гороскоп на сьогодні

Сьогодні Близнюків супроводжує загальний життєвий успіх, але потік удачі не завжди поширюється на справи сердечні. Це одна з тих тонких областей, де натхненні динамічним розвитком подій Близнюки можуть не помітити прихованої пастки - і, як наслідок, опинитися буквально за півкроку від неї.

Гороскоп на 10 березня 2021 Рак

Обережніше з грошима. Це не найкращий день для того, щоб витрачати їх на дрібниці або купувати речі, без яких легко обійтися. Якщо ви будете економні, то пізніше не раз подякуйте себе за це. В іншому день сприятливий. Він обіцяє успіхи в справах, що вимагають творчого підходу.

Чи вдасться заручитися підтримкою людей, від яких багато що залежить. Деякі Раки познайомляться з тими, про кого чули багато хорошого, або знайдуть нових друзів. Ви проводите сприятливе враження на оточуючих, вони часто хочуть дізнатися вас краще.

Рак: гороскоп роботи на сьогодні

День повний цікавих і оригінальних задумів в професійному плані, але в той же час не всі бажане здійсниться. Хоча всі передумови до цього є, для вас відкривається нова перспектива. Але може статися так, що якісь життєві обставини не дозволять вам здійснити задумане.

Рак: гороскоп здоров'я на сьогодні

Навіщо мучити себе марними і порожніми переживаннями? Час ваш союзник. Навчіться спокійно реагувати на події, що відбуваються навколо. Рівномірно розподіляйте періоди відпочинку та активної роботи.

Рак: любовний гороскоп на сьогодні

Сьогодні закохані Раки - заручники обставин, а вони змушують їх відсунути емоції на друге місце. Самотніх Раків зірки попереджають, що розмови про кохання в цей день нічого не скажуть про справжні почуття і наміри мовця: можливо, це жарт, данина етикету або спосіб провести час.

Гороскоп на 10 березня 2021 Лев

Намагайтеся не нервувати через дрібниці. День не відрізняється спокійним емоційним фоном, настрій ваше мінливе. Намагайтеся шукати приводи для радості; їх більше, ніж може здатися на перший погляд.

Середина дня сприятлива для знайомств, а також для зустрічей з тими, на кого ви хотіли б справити хороше враження. Пізніше захочеться побути наодинці з собою. Вечір - сприятливий час для будь-яких творчих занять. Вони надихають, дарують багато позитивних емоцій. Можна повернутися до давнього хобі або взятися за щось нове; в будь-якому випадку ви не будете розчаровані.

Лев: гороскоп роботи на сьогодні

Протягом усього дня у вас буде неймовірний пік активності. Але більшу частину справ і важливих заходів розподіліть на початок дня. Якщо вам раптом доведеться виступати зі своїми ініціативами, то проявіть сміливість. Перша половина дня запам'ятається яскравими і стрімкими моментами.

Лев: гороскоп здоров'я на сьогодні

Для Львів сьогодні день змін. Яскраві представники знака дуже вразливі натури. Їх внутрішні переживання підривають здоров'я царствених осіб, що позначається на зовнішньому вигляді. Особливо страждає ваша шкіра. Сьогодні у вас є багато вільного часу, приділіть його собі. Не зайвим буде записатися на один сеанс в спа-салон. Раптом вам сподобається. Новий імідж змінює не тільки зовнішній вигляд, але і самосвідомість.

Лев: любовний гороскоп на сьогодні

Сьогодні зірки радять Левам не йти від розмови з партнером, але не намагатися здобути над ним моральну перемогу або в чомусь його переконати. Також, що не вийде потрясти його свіжою сенсацією або вразити своєю яскравою здогадкою: швидше за все, він вже в курсі подій або сам додумався до того ж.

Гороскоп на 10 березня 2021 Діва

Перш ніж братися за щось, складіть план дій. Не варто покладатися на своє вміння імпровізувати, приймати рішення на ходу. Сьогодні буде набагато простіше діяти так, як було задумано раніше. Підходить день і для того, щоб збирати й аналізувати інформацію. Ви нічого не втрачаєте з поля зору і робите правильні висновки.

Можливі несподівані візити, зустрічі з людьми, про яких ви багато думали останнім часом. Якщо відносини останнім часом складалися напружено, зараз легко буде змінити їх на краще.

Діва: гороскоп роботи на сьогодні

Сьогодні ви проявите свою допитливість, у вас посилиться інтуїція. Тільки не всі представники цього знаку зможуть висловити свої думки. Хтось виявиться сором'язливим і невпевненим в собі. Але і впадати у відчай не варто, що вам трохи не вистачає хоробрості. Якщо намічаються нескладні справи, то вирішите їх в першу половину дня.

Діва: гороскоп здоров'я на сьогодні

Представники знаку відрізняються слабким здоров'ям і меланхолійним настроєм. Постійні рецидиви хронічних захворювань вибивають зі звичної життєвої колії. Хороший тривалий сон і вечірній легкий відпочинок в сімейному колі - вірне ліки на сьогодні від підвищеної втоми Дев.

Діва: любовний гороскоп на сьогодні

Сьогодні Дівам і їх улюбленим краще не домовлятися про зустрічі, а спочатку займатися спільною справою (працювати в одній команді). Колеги і партнери виявляться в більш вигідному становищі, ніж представники різних систем або субкультур. Романтичне залицяння і флірт можуть прийняти форму обміну послугами.

Гороскоп на 10 березня 2021 Терези

Краще діяти самостійно. Свобода дій багато спрощує, дозволяє чинити так, як підказує інтуїція. Поради оточуючих часто досить безглузді, і зазвичай збивають з пантелику, а користі не приносять.

Варто повернутися до якихось старих планів: не виключено, що зараз ви зможете втілити їх в життя. Збуваються давні бажання деяких Терезів. День підходить для зустрічей з людьми, з якими ви давно не бачилися. Легко буде знайти спільну мову, знайдеться маса цікавих тем для розмови.

Терези: гороскоп роботи на сьогодні

Перша половина дня запам'ятається фінансовим успіхом, зростанням доходів. Ви не будете залежними від фінансових зобов'язань. Вдалим стане кредитування, мікропозики, оформлення кредитних карт, оптимізація боргових зобов'язань. Ви прекрасно будете ладити з людьми, а особливо з колегами по роботі.

Терези: гороскоп здоров'я на сьогодні

Сьогодні здоров'я вас не підведе. Однак це не причина, щоб брати роботу додому або сидіти понад покладену норму робочих годин. Робота нікуди не дінеться, а от психологічна напруга і хронічне недосипання позначиться на здоров'ї в майбутньому.

Терези: любовний гороскоп на сьогодні

Терезів цей день запрошує швидше до нестандартного і внегендерному, ніж до класичного романтичного спілкування. Сміливо переходьте на нейтральний або дружній тон: кохана людина буде щасливий, якщо ви засипле його питаннями, давши шанс блиснути ерудицією, або робіть його свіжими новинами.

Гороскоп на 10 березня 2021 Скорпіон

Ви частіше звичайного тривожитеся через дрібниці, це трохи затьмарює початок дня. Тим часом, труднощі, що виникають в цей час, не так вже серйозні і незабаром залишаться позаду. Радує підтримка старих друзів; вони завжди на вашому боці і готові допомогти, якщо це раптом буде потрібно.

Друга половина дня - чудовий час для звичних справ. Ви швидко справляєтеся з ними і майже не втомлюєтеся. Вірогідні несподівані візити. Ви будете раді гостям, а вони напевно принесуть хороші новини. Можлива зустріч з людиною, за яким ви нудьгували.

Скорпіон: гороскоп роботи на сьогодні

Ви досягнете бажаного успіху в кар'єрі, тому що проявіть свою енергійність і впевненість в собі. У другій половині дня відбудуться несподівані зміни, які змусять вас змінити свої плани.

Скорпіон: гороскоп здоров'я на сьогодні

Сьогодні день від вас вимагатиме блискавичної мобілізації енергетичних сил. До вечора ви будете виснажені морально і фізично. Але так як день економічно вдалий, результати вкладень вас порадують. Заповните енергетичний баланс допоможуть заняття активним спортом і правильно збалансоване харчування.

Скорпіон: любовний гороскоп на сьогодні

День налаштовує Скорпіонів на легковажний авантюрний лад в любові і заважає їм сконцентруватися на чомусь одному. Наприклад, на одному плані або єдиному об'єкті симпатій. Вільних Скорпіонів атмосфера цієї доби запрошує до пошуку і експерименту, нове часто буде здаватися їм краще старого.

Гороскоп на 10 березня 2021 Стрілець

Сприятливий день для спілкування. Ви миттєво завойовує розташування нових знайомих, а старих легко переконуєте в своїй правоті. Ті, хто перед вами недооцінював, сьогодні напевно змінять свою думку.

Буде можливість завершити якісь старі справи, забирає багато сил. Впоравшись з ними, ви відчуєте себе набагато вільніше. Вірогідні якісь приємні події вдома. Друга половина дня дає шанс вирішити сімейні проблеми, помирити родичів, які були в сварці. Можна будувати плани разом з близькими. Незабаром ви здійсніть задумане в життя.

Стрілець: гороскоп роботи на сьогодні

Вашої активності сьогодні немає рівних, і тому ви блискуче впораєтеся зі своїми професійними обов'язками. Намагайтеся бути ввічливіше зі своїми колегами, адже не всім можуть працювати у вашому швидкому ритмі.

Стрілець: гороскоп здоров'я на сьогодні

Легковажність представників знака примушує їх діяти завжди на шкоду своєму здоров'ю. Основна причина хвороб Стрільця - крайня дратівливість. Зірки звертають вашу увагу на водні види спорту. Вода заспокоює нерви і приводить в тонус втомлене тіло. Для процедур підійде контрастна ванна з відварами трав або похід в басейн.

Стрілець: любовний гороскоп на сьогодні

Сьогодні Стрільців щиро радує інтелектуальне згоду з партнером, але зірки натякають, що цього замало. Схоже почуття гумору або освіту - ще не гарантія повного безхмарного щастя. Знайшовши унікального співрозмовника під стать собі, не поспішайте призначати його своєї істинної половинкою.

Гороскоп на 10 березня 2021 Козеріг

Початок дня сприятливо для спілкування. Ви швидко знаходите підхід до дуже різним людям, робите гарне враження, можете сподобатися навіть тим, хто зазвичай зауважує тільки недоліки оточуючих. Не виключено початок дружніх відносин, які принесуть багато радості.

Пізніше настане відповідний час для справ, які потребують серйозності, уваги до деталей. Ніхто не буде відволікати вас. Ви можете впоратися навіть з тим, що не вдалося іншим, добитися відмінних результатів у справі, яка видавалася майже безнадійним.

Козеріг: гороскоп роботи на сьогодні

День повний кар'єрних перспектив. Керівництво запропонує вам зайняти більш високу посаду. І якщо ви впевнені, що впораєтеся з новими зобов'язаннями, то погоджуйтеся на пропозицію. Від вас буде потрібно достатньо знань і досвіду, щоб проявити себе прекрасним професіоналом.

Козеріг: гороскоп здоров'я на сьогодні

Займіть свої думки розробкою раціонального харчування для себе. Негативні життєві фактори давно підточують ваше самопочуття надмірної жирною їжею і банальної лінню.

Козеріг: любовний гороскоп на сьогодні

Сьогодні добре почуваються лише ті Козероги, які не проти навчитися в сфері любові і межгендерних зв'язків чомусь новому. Козероги-консерватори вважають нижче своєї гідності освоювати нову етику відносин - так як вони будуть щиро переконані, що «стару собаку не навчити новим трюкам».

Гороскоп на 10 березня 2021 Стрілець

Сприятливий день для спілкування. Ви миттєво завойовує розташування нових знайомих, а старих легко переконуєте в своїй правоті. Ті, хто перед вами недооцінював, сьогодні напевно змінять свою думку.

Буде можливість завершити якісь старі справи, забирає багато сил. Впоравшись з ними, ви відчуєте себе набагато вільніше. Вірогідні якісь приємні події вдома. Друга половина дня дає шанс вирішити сімейні проблеми, помирити родичів, які були в сварці. Можна будувати плани разом з близькими. Незабаром ви здійсніть задумане в життя.

Стрілець: гороскоп роботи на сьогодні

Вашої активності сьогодні немає рівних, і тому ви блискуче впораєтеся зі своїми професійними обов'язками. Намагайтеся бути ввічливіше зі своїми колегами, адже не всім можуть працювати у вашому швидкому ритмі.

Стрілець: гороскоп здоров'я на сьогодні

Легковажність представників знака примушує їх діяти завжди на шкоду своєму здоров'ю. Основна причина хвороб Стрільця - крайня дратівливість. Зірки звертають вашу увагу на водні види спорту. Вода заспокоює нерви і приводить в тонус втомлене тіло. Для процедур підійде контрастна ванна з відварами трав або похід в басейн.

Стрілець: любовний гороскоп на сьогодні

Сьогодні Стрільців щиро радує інтелектуальне згоду з партнером, але зірки натякають, що цього замало. Схоже почуття гумору або освіту - ще не гарантія повного безхмарного щастя. Знайшовши унікального співрозмовника під стать собі, не поспішайте призначати його своєї істинної половинкою.

Гороскоп на 10 березня 2021 Козеріг

Початок дня сприятливо для спілкування. Ви швидко знаходите підхід до дуже різним людям, робите гарне враження, можете сподобатися навіть тим, хто зазвичай зауважує тільки недоліки оточуючих. Не виключено початок дружніх відносин, які принесуть багато радості.

Пізніше настане відповідний час для справ, які потребують серйозності, уваги до деталей. Ніхто не буде відволікати вас. Ви можете впоратися навіть з тим, що не вдалося іншим, добитися відмінних результатів у справі, яка видавалася майже безнадійним.

Козеріг: гороскоп роботи на сьогодні

День повний кар'єрних перспектив. Керівництво запропонує вам зайняти більш високу посаду. І якщо ви впевнені, що впораєтеся з новими зобов'язаннями, то погоджуйтеся на пропозицію. Від вас буде потрібно достатньо знань і досвіду, щоб проявити себе прекрасним професіоналом.

Козеріг: гороскоп здоров'я на сьогодні

Займіть свої думки розробкою раціонального харчування для себе. Негативні життєві фактори давно підточують ваше самопочуття надмірної жирною їжею і банальної лінню.

Козеріг: любовний гороскоп на сьогодні

Сьогодні добре почуваються лише ті Козероги, які не проти навчитися в сфері любові і межгендерних зв'язків чомусь новому. Козероги-консерватори вважають нижче своєї гідності освоювати нову етику відносин - так як вони будуть щиро переконані, що «стару собаку не навчити новим трюкам».

Гороскоп на 10 березня 2021 Водолій

На початку дня варто звертати увагу на дрібниці. Те, що зараз здається незначним, пізніше може зіграти важливу роль. Не виключені події, які спонукають вас на цікаві думки, підкажуть, як зрушити з мертвої точки якесь складна справа.

День сприятливий з точки зору особистих відносин: ви відмінно ладите з людьми, до багатьох знаходите підхід. Добре проходять романтичні побачення. Вони можуть бути дуже незвичайними. Ви не пропустіть можливість здивувати і порадувати кохану людину; він відповість тим же.

Водолій: гороскоп роботи на сьогодні

Очікується складна обстановка на роботі, але завдяки вашій комунікабельності, ви зможете владнати всі нестиковки. Друга половина дня буде супроводжуватися легкою втомою, але в цілому день принесе багато корисного.

Водолій: гороскоп здоров'я на сьогодні

Схильність Водоліїв до простудних захворювань дуже велика. Щоб не захворіти, необхідні помірні активні навантаження, спокійний стан духу, повноцінний відпочинок.

Водолій: любовний гороскоп на сьогодні

Сьогодні для Водолія понад усе інтелектуальне і духовне єдність з пасією. Якщо те й інше в наявності, Водолій не помітить незначних, з його точки зору, дрібниць. Побачення в цей день непогано поєднати з пізнавальним заходом (наприклад, екскурсією) або з відвідуванням загальної компанії.

Гороскоп на 10 березня 2021 Риби

День складається добре, тривожитися вам особливо нема про що. Буде багато приємних зустрічей. Не виключено, що побачитися з вами захочуть люди, про яких ви часто згадували останнім часом. Це відповідний день для відвертих розмов про важливі речі. Не бійтеся поділитися своїми почуттями з тими, хто вам доріг.

Буде можливість вирішити якісь сімейні проблеми, допомогти родичеві або іншого близького людині, що опинилася в складній ситуації. Ви не залишаєтеся байдужими до чужих проблем; навколишні це цінують.

Риби: гороскоп роботи на сьогодні

День багатообіцяючий, адже передбачаються зміни в кар'єрі. Можливо, керівництво вам запропонує нову посаду. Тільки ось плюси і мінуси цієї посади вам буде складно визначити. Поспішне рішення сьогодні приймати не варто. В кінці дня чекайте підводних каменів, можуть виявитися проблемні моменти в ситуації. Наведіть всі свої поточні справи в повний порядок.

Риби: гороскоп здоров'я на сьогодні

Сьогодні потрібно постаратися уникати конфліктів, ймовірні психічні перевантаження. Також варто звернути увагу на фізичне здоров'я, можливі ускладнення старих хвороб. Сьогодні підвищений ризик отримання травм. Цей день вдалий для походів в салон, різних покупок.

Риби: любовний гороскоп на сьогодні

Сьогодні в любові більше щастить товариським Рибам. Тонким, чутливим і замкнутим натурам доведеться складніше, вони ризикують залишитися «невидимками». Їм не варто відправляти важливі повідомлення і бути відвертими в листуванні: їх визнання, пропозиції та натяки можуть загубитися в загальному інформаційному шумі.


Читайте АСН в Google News


Новини партнерів

Інші важливі новини і публікації

Ще цікаве
Не втрималася і засунула у пряму кишку дружина морква, щоб покращити потенцію
Не втрималася і засунула у пряму кишку дружина морква, щоб покращити потенцію
Комічний випадок, адже за фактом все завершилося благополучно, стався у Москві Росії Як повідомляє видання "Мо....
Тест: яка ви особистість насправді
Тест: яка ви особистість насправді
Для початку подивіться на зображення нижче Ви бачите 4 замки
Таємні фетиші для всіх знаків Зодіаку
Таємні фетиші для всіх знаків Зодіаку
1 Овен (21 березня - 19 квітня) Ви, швидше за все, схильні ставати ідеалістами в усьому
Названо ознаки високого холестерину
Названо ознаки високого холестерину
Як відомо, високий рівень холестерину в організмі може бути дуже небезпечним Зокрема, подібна проблема може п....
5 причин, через які вас переслідують невдачі
5 причин, через які вас переслідують невдачі
Багато людей наче магнітом притягують у своє життя нескінченні невдачі Деякі переконані, що винна в цьому псув....
більше матеріалів
Не втрималася і засунула у пряму кишку дружина морква, щоб покращити потенцію
Не втрималася і засунула у пряму кишку дружина морква, щоб покращити потенцію
Комічний випадок, адже за фактом все завершилося благополучно, стався у Москві Росії Як повідомляє видання "Мо....
Тест: яка ви особистість насправді
Тест: яка ви особистість насправді
Для початку подивіться на зображення нижче Ви бачите 4 замки
Таємні фетиші для всіх знаків Зодіаку
Таємні фетиші для всіх знаків Зодіаку
1 Овен (21 березня - 19 квітня) Ви, швидше за все, схильні ставати ідеалістами в усьому
Названо ознаки високого холестерину
Названо ознаки високого холестерину
Як відомо, високий рівень холестерину в організмі може бути дуже небезпечним Зокрема, подібна проблема може п....
5 причин, через які вас переслідують невдачі
5 причин, через які вас переслідують невдачі
Багато людей наче магнітом притягують у своє життя нескінченні невдачі Деякі переконані, що винна в цьому псув....
більше матеріалів
/-1,3434400558472-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top