counter

Прикмети про весілля по місяцях дізнайтеся, чи вдало вибрали дату


Переглядів: 1416


Прикмети про весілля по місяцях дізнайтеся, чи вдало вибрали дату

Існує безліч прикмет і повір'їв, що стосуються весілля. Дотримуючись їх, закохані зможуть уникнути неприємностей і жити в любові та злагоді

Експерти рекомендують прислухатися до народної мудрості, щоб вибрати найкращий місяць для проведення торжества. Дізнатися, яка дата весілля буде найвдалішою, можна і за допомогою нумерології. Точний розрахунок буде запорукою міцного кохання і везіння майбутньої сім'ї.

Весілля в січні
Початок року і зимові пейзажі приваблюють молодих, тому весілля в січні - не рідкість. Незважаючи на казкову красу, народні прикмети говорять, що на початку року весілля варто проводити не всім закоханим.

За приймете, весілля в січні - це життя з чистого аркуша, повна невизначеність і сюрпризів. Молоде подружжя будуть жити щасливо, якщо зможуть подолати труднощі і будуть разом працювати над відносинами.

За повір'ями, весілля в перший тиждень січня небажана. У цей час триває Різдвяний піст, і веселощі може стати причиною безлічі негараздів в сімейному житті.
У колишні часи на початку року ніхто не одружився, бо церкви не проводили одружень. У зв'язку з цим початок року - не найкращий час для укладення шлюбного союзу.

Вдалим буде одруження в кінці місяця, коли завершуються церковні свята і церква дає свою згоду на проведення урочистої церемонії. Шлюб, благословенний Понад, буде вдалими.
Морозна погода в день весілля обіцяє молодим міцний бак і щастя на довгі роки. Яскраве сонце, в променях якого переливається сніг, говорить про матеріальне благополуччя.

За приймете, легкий снігопад на весілля в січні - до приємних сюрпризів для молодят. Завірюха і заметіль - провісники неприємностей і охолодження почуттів в молодій сім'ї. Дощ у січні - до труднощів і випробувань для молодих. Згідно приймете, наречений повинен вберегти свою кохану від крапель вологи, інакше він може втратити її любов незабаром.

Весілля в лютому
Лютневі весілля проводять часто, адже в цьому короткому місяці природа все ще по-зимовому прекрасна і церемонія перетворюється на справжню казку. Згідно прикметам, весілля взимку не проводять без саней, запряжених кіньми.

Лютий із давніх-давен вважається місяцем закоханих. За приймете, союзи, укладені в цей час, стають міцними, а родини не розпадаються.
Весілля 14 лютого, напередодні Стрітення, - до міцного кохання і щастя молодої сім'ї.
Наречена в лютому перед весіллям чхає - союз буде щасливим, а майбутній чоловік стане надійною опорою в житті.

Нареченому перед весіллям падати - шлюб втрачати. Незважаючи на ожеледь, майбутній чоловік повинен зберігати рівновагу, щоб союз, укладений в лютому, був міцним.
Наречена повинна своїми руками перенести в будинок жениха зимові закрутки і заготовки, щоб новий будинок був повною чашею.

Весілля в березні

Весілля в перший місяць весни грають часто, і на цей місяць також є безліч прикмет, які допоможуть закоханим вибрати прекрасну дату для одруження.

Згідно з повір'ям, весілля в березні - до швидкого переїзду молодих на нове місце проживання.
Вважається, що в березні весілля грають ті, хто не боїться життєвих труднощів, адже після одруження подружжя чекає «притирання», яка може стати серйозним випробуванням.

Сильний дощ на весілля - до достатку і благополуччя молодої сім'ї.
Вітер з сильними поривами обіцяє молодому подружжю безліч приємних сюрпризів і вказує на те, що життя в шлюбі буде веселою.
Мороз в березні - не рідкість, і якщо він вдарив в день весілля, то молоді скоро обзаведуться спадкоємцем, у якого буде міцне здоров'я.

Важкі випробування чекають пару, якщо в день весілля чутні сильні гуркіт грому.
Останні дні березня не підходять для весілля. Молодих очікує безліч труднощів, здатних «розвалити» шлюб.

Весілля в квітні
Весілля, призначені на квітень, можуть бути пов'язані зі складнощами через швидко мінливих погодних умов. Незважаючи на це, молоді часто вибирають цей місяць, і тим, хто зважився на весілля в квітні, варто дізнатися про те, що говорять народні прикмети.

Вважається, що квітень - місяць «смугастий», і подружжю спочатку доведеться переживати те чорні, то білі смуги. Пари, що впоралися з випробуваннями, будуть щасливі один з одним, і їх союз буде міцним.

Проблеми в молодій сім'ї будуть частими, якщо в день весілля погодні умови багато разів зміняться.
Весілля першого числа не грають, щоб щастя в особистому житті не перетворилося в насмішку долі.

Весілля в травні
Найголовніше повір'я, через якого не грають весілля в травні, - «подружжя маятимуться». Згідно прикметам, одруження в останній місяць весни не принесе подружжю щастя, однак не всі схильні вірити в погані прикмети. Крім того, в травні є кілька днів, які ще в давнину вважалися найкращими для шлюбу.

За приймете, в травні одружитися - зі здоров'ям попрощатися.
Ще вона несприятлива прикмета для подружжя: травнева весілля - до втрати дітей.
У травні наші предки активно працювали на землі, тому вважали недоцільним проводити гуляння. Зараз мало хто займається присадибним господарством, тому весілля грають і насолоджуються буйним цвітінням природи.

Ще одна прикмета, що забороняє проводити весілля в травні, пов'язана з застіллям. Навесні запаси провіанту підходили до кінця, а наші предки потроювали широкі весілля, і частування могло не вистачити. До тих, хто проводить мізерну весілля, доля буде неприхильна, і вдома буде бідно.

Весілля на Антипасху - до міцної сім'ї. Тим, хто одружується в Фомина неділя, удача буде посміхатися протягом усього життя.
Ще один вдалий день - Червона гірка. У це свято, за прикметою, створюються найміцніші союзи.
Вдалою буде весілля в травні, якщо наречена буде в білосніжній сукні без окремих накидок і корсетів.
За приймете, весілля в травні повинна бути з викупом, щоб подружжя не потребували грошей.
Ще одне повір'я говорить, що весілля буде вдалою, якщо кільця молодих будуть гладкими, без каменів і інших вишукувань.

Весілля в червні
Молодята люблять перший місяць літа та часто планують весільні торжества саме на червень. Цей місяць досить популярний, і весілля грають, незважаючи на заборони і забобони.

Вважається, що червнева весілля - «медова». Бджоли починають збір меду, і молоде подружжя проведуть солодке життя.
У червні одружуються закохані, союзи створюються міцні. Тим, хто не впевнений у своїх почуттях, весілля краще не проводити, щоб в зрадах і сльозах не жити.

Дощ на весілля - до міцного шлюбу.
Тепла погода і яскраве сонце в день торжества - до міцних почуттів і пристрасті в молодій сім'ї.
Сильні пориви вітру в день весілля можуть розвіяти почуття закоханих.

Весілля в липні
Липневі весілля вважаються успішними, і в цьому місяці багато закоханих намагаються скріпити свої почуття в РАЦСах і церквах.

За приймете, весілля в липні скріплює почуття і дарує молодим щастя в сімейному житті.
Наші предки намагалися не проводити весілля в липні через розпалу робочої жнив. Вони вважали, що подружнє життя не буде гладкою і турботи будуть змінювати один одного нескінченною низкою.

Шлюб в липні - сім'я працьовита. Така прикмета говорить про те, що подружжю доведеться багато працювати для того, щоб їх сім'я ні в чому не потребувала.

У липні нареченій перед весіллям потрібно горе виплакати, щоб в заміжжі сліз не лити.
Сильна злива в день весілля - до багатства молодих.

Весілля в серпні

Останній місяць літа - чудова пора для весіль. Безліч прийме говорять про те, що цей місяць вдалий для скріплення союзу двох люблячих сердець.

Весілля в серпні в пост не грають, щоб Вищі Сили не відвернулися.
За приймете, весілля не можна грати по вівторках, четвергах і суботах, щоб в сім'ї не було конфліктів.
Одружитися в серпні варто на зростаючу Місяць, щоб в сім'ї грошей прибувало і любові.

На столі повинні бути свіжі фрукти і овочі, щоб молоді ні в чому не мали потреби.
Нареченій на весілля найкраще вибирати закрите взуття, щоб в сім'ї не було конфліктів.

Весілля у вересні
Початок осені - прекрасна пора для одруження. Дізнайтеся, які народні прикмети є на цей місяць, щоб шлюб був міцним.

Наші предки вірили, що вересень - містичне час, адже раніше Новий рік відзначали першого числа цього місяця. За приймете, весілля в цей день - початок нової і щасливого життя.
Весілля у вересні - до спокійного життя в достатку.
Подружжю, згідно приймете, вересень несе спокій і гармонію. Тим, хто хоче прожити яскраве життя з постійними пригодами, в цьому місяці одружуватися не варто.

За приймете, весілля у вересні не повинна гратися на позичені гроші, інакше в будинку завжди буде бідно.

Весілля в жовтні
Весілля в жовтні оточені безліччю забобонів, і з ними варто познайомитися перед тим, як призначити точну дату для одруження.

Наші пращури називали жовтня найвдалішим місяцем для одруження. Роботи в полях і городах закінчувалися, урожай був зібраний і наставав час для урочистостей.

За приймете, шлюб в жовтні - до стабільності, достатку і любові молодих.
Весілля в цьому місяці грати - під покровом Богородиці ходити.
Відлига в день торжества - до міцного кохання. Мороз - до випробувань, а опади - на щастя.

Весілля в листопаді
Листопад також вважається вдалим місяцем для проведення торжества. У колишні часи молоді часто призначали дату саме на цей час.

У листопаді одружитися - під Божої захистом бути.
Весілля в Параскеву П'ятницю - на щастя для нареченої, на радість для нареченого.
Багато накритий стіл - до достатку в родині.

Злива в день весілля або сильний сніг - до достатку і взаєморозуміння.
У ніч перед весіллям сніг випав - нареченій по ньому босоніж потрібно побігти. Така прикмета обіцяє щастя в заміжньої життя.
Наречений в день весілля гілочку горобини жінці подарує - назавжди кохану до свого серця прив'яже.
Вітряний день - до випробувань в молодій сім'ї.

Весілля в грудні
Останній місяць року стає все більш популярним серед молодят, адже навколо панує новорічна казка і передсвятковий настрій.

Весілля в грудні щасливою буде, якщо день морозний.
На початку грудня женитися - все життя один одному в любові визнаватися.
Сніг на весілля - до достатку в домі, а дощ - до сліз частим.
М'яка погода в день торжества - до гармонії в молодій сім'ї.
Побачити в день весілля пару ворон або воронів - до міцного кохання і великій родині.


Читайте АСН в Google News


Новини партнерів

Інші важливі новини і публікації

Ще цікаве
Зима увійшла в раж: як зміниться погода в Україні в кінці тижня
Зима увійшла в раж: як зміниться погода в Україні в кінці тижня
19 лютого, на всій території країни, крім північних регіонів пройде помірний снігОднак завтра, 19 лютого, в Ук....
13 приводів вийти на пробіжку прямо зараз
13 приводів вийти на пробіжку прямо зараз
Як заманливо скинути сигнал будильника і повернутися до сну, коли прийшов час ранкової пробіжки! Що потрібно, ....
Найдавніший гороскоп: дізнайтеся, хто ви в єгипетському пантеоні
Найдавніший гороскоп: дізнайтеся, хто ви в єгипетському пантеоні
Єгипетський гороскоп - один із найдавніших і точних календарів, заснований на міфології Він складається з дван....
Верховна Рада прийняла законопроект за визначенням Революції гідності
Верховна Рада прийняла законопроект за визначенням Революції гідності
На вчорашньому засіданні Верховна Рада України у зв'язку із сьомою річницею початку євромайдан і подій Революц....
Знаки Зодіаку, які завжди домінують у сексі
Знаки Зодіаку, які завжди домінують у сексі
Далеко не кожен зможе бути домінантою в ліжку Але є також і такі люди, у яких, здається, це в крові
більше матеріалів
Зима увійшла в раж: як зміниться погода в Україні в кінці тижня
Зима увійшла в раж: як зміниться погода в Україні в кінці тижня
19 лютого, на всій території країни, крім північних регіонів пройде помірний снігОднак завтра, 19 лютого, в Ук....
13 приводів вийти на пробіжку прямо зараз
13 приводів вийти на пробіжку прямо зараз
Як заманливо скинути сигнал будильника і повернутися до сну, коли прийшов час ранкової пробіжки! Що потрібно, ....
Найдавніший гороскоп: дізнайтеся, хто ви в єгипетському пантеоні
Найдавніший гороскоп: дізнайтеся, хто ви в єгипетському пантеоні
Єгипетський гороскоп - один із найдавніших і точних календарів, заснований на міфології Він складається з дван....
Верховна Рада прийняла законопроект за визначенням Революції гідності
Верховна Рада прийняла законопроект за визначенням Революції гідності
На вчорашньому засіданні Верховна Рада України у зв'язку із сьомою річницею початку євромайдан і подій Революц....
Знаки Зодіаку, які завжди домінують у сексі
Знаки Зодіаку, які завжди домінують у сексі
Далеко не кожен зможе бути домінантою в ліжку Але є також і такі люди, у яких, здається, це в крові
більше матеріалів
/-1,0763049125671-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top