
Увечері 25 січня біля гори Стіг в Рахівському районі Закарпатської області троє туристів з Києва, 1990 року народження, потрапили під снігову лавину, один з киян загинув. Про це на своїй сторінці в Facebook 26 січня повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.
«Відомо, що перед сходженням на гору Стіг ці хлопці зв'язувалися з рятувальниками і розпитували, наскільки безпечний цей маршрут. Їм відповіли: «Не ходіть, так як похорон зараз дуже дорого обходяться». Однак, незважаючи на таке серйозне попередження, усі троє вирішили піти в гори. Під час спуску на хлопців зійшла перша сніжна лавина, засипала їх до пояса, друга лавина накрила лижників повністю», - написав Геннадій Москаль.
За його словами, один з киян зміг вибратися з-під снігу самостійно, а потім допоміг другому, разом вони відкопали третього товариша, але було вже надто пізно, він задихнувся під снігом.