counter

Ці ознаки говорять про те, що чоловік не любить жінку

Ці ознаки говорять про те, що чоловік не любить жінку

Чи знайомий вам стан, коли начебто відносини протікають нормально, але підсвідомо відчувається щось недобре? Часто інтуїція здатна допомогти жінці краще, ніж розумовий аналіз. Ви сумніваєтеся в надійності свого чоловіка, але постійно шукаєте йому виправдання? Можливо, це і є тривожний сигнал вашої підсвідомості, який змушує подивитися на відносини по-іншому.

Щоб зрозуміти справжні почуття свого обранця, не потрібно гадати на ромашці. Існують явні і приховані ознаки нелюбові чоловіка до жінки, за якими сучасна дівчина легко визначить чоловічу байдужість.

Багатьом дівчатам подобається жити в світі ілюзій і самообману, тому вони намагаються за всяку ціну врятувати відносини, які від початку були приречені на невдачу. Але чи варто малювати в уяві казкову країну, якщо бажане ніколи не буде відповідати дійсності?

Забуті обіцянки

Ніхто з нас не застрахований від ситуації, коли з певних причин нам не вдається стримати дане слово. Але якщо ваш коханий систематично не виконує обіцянок, це серйозний привід засумніватися в його щирому ставленні до вас. Адже обіцянка коханій людині – це не порожній звук. Люблячий і відповідальний хлопець не буде кидати слів на вітер і годувати дівчину «сніданками».

Постійна брехня
Довіра – це основа відносин. Якщо коханий збрехав вам «на благо», можливо, він дійсно хвилювався про вашу безпеку або просто не хотів, щоб ви нервували. Адже часто так роблять навіть найближчі люди. Але якщо бойфренд приховує правду постійно, прикрашаючи її красивими легендами, це привід задуматися, чи потрібен вам такий «казкар».

Нездорова зацікавленість вашими фінансами
Справжній чоловік завжди турбується про добробут своєї жінки. Він охоче допоможе, якщо буде потрібна фінансова підтримка. Однак постійні розпитування про вашу зарплату, доходи або майно, швидше за все, свідчать про інтерес не до вас, а ваших грошей. Можливо, вам попався банальний альфонс, який бажає годуватися за ваш рахунок. Ще одна явна ознака нелюбові – закиди за те, що дівчина мало заробляє або не зовсім безробітна. Пам'ятайте, що здобувач – чоловік, а не ви.

Небажання брати відповідальність за вас і відносини в цілому
Це, напевно, «найгучна» ознака нелюбові чоловіка. Тут мова йде про дійсно серйозні труднощі, а не дрібні неприємності, такі, як зламаний каблук, поганий настрій начальника або сварка з подругою. Іноді близькі люди можуть не реагувати на наші дрібні життєві негаразди, оскільки стурбовані своїми проблемами. Але якщо вам потрібна допомога в серйозних життєвих питаннях, люблячий чоловік ніколи їх не проігнорує.

Небажання вводити жінку в коло свого спілкування

Якщо почуття щирі, хлопець хоче швидше похвалитися коханою і представити всім, як свою дівчину. Але якщо він довго не знайомить її з друзями і родичами, швидше за все, він не дорожить цими відносинами і не надає їм серйозного значення. Задайте собі питання, що це – союз люблячих людей або відносини без зобов'язань? Може, чоловік вас соромиться, а, може, він одружений? Якщо хлопець часто ходить гуляти без вас, значить, ви просто йому заважаєте влаштовувати його особисте життя.

До дій нелюблячого чоловіка також можна віднести такі:
• Він не ревнує жінку, коли вона відкрито фліртує з іншими чоловіками, а то і зраджує з ними. Якщо зовсім немає ревнощів, значить, і немає почуттів.

• Він не допомагає дівчині, якщо вона опинилася в скрутному фінансовому становищі. В такому випадку чоловік ставить на перше місце свої потреби, навіть якщо без цих витрат можна обійтися (шкідливі звички, розваги).

• Він не турбується про моральний і фізичний комфорт жінки, шкодує купувати подарунки та частування, навіть якщо він заможна людина.

• Він застосовує психологічне або фізичне насильство, постійно дорікає і принижує дівчину, а також звинувачує її у власних проблемах.

• Він зі спокійною совістю підсаджує її на шкідливі звички, не турбується про її здоров'я.

• Він відпускає жінку вночі йти одною через все місто або в небезпечне місце. Йому байдужа її безпека.

Отже, справжнє кохання можна довести лише вчинками, а не словами. Суть всіх ознак чоловічої байдужості полягає в одному: для нього жінка всього лише аксесуар, доповнення до його життя, але ніяк не невід'ємна її частина. А це означає, що таку живу іграшку можна викинути, як тільки вона набридне. Тому так важливо вчасно розпізнати ознаки нелюбові чоловіка, щоб розірвати нездорові відносини. Чоловік, який вас не любить і не цінує, не здатний стати надійним супутником життя і відданим чоловіком.

Новини партнерів
Загрузка...Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
У Києві переселенцю з голови видалили пухлину розміром із м'яч
У Києві переселенцю з голови видалили пухлину розміром із м'яч
У Києві провели унікальну операцію з видалення гігантської пухлини Її довжина - 16 см, ширина - 14 см
Найбільш люблячі чоловіки за знаком Зодіаку
Найбільш люблячі чоловіки за знаком Зодіаку
Нерідко доводиться чути такі питання: «Чоловіки яких знаків Зодіаку найбільш люблячі?», «Хто найбільш холодний....
Як розпочати перестати жерти. Чоловік Пугачової перейнявся зайвою вагою
"Як розпочати перестати жерти". Чоловік Пугачової перейнявся зайвою вагою
Чоловік російської Примадонни Алли Пугачової, телеведучий Максим Галкін поділився зі своїми шанувальниками деп....
Повели в гримерку під руки. Бузовій стало погано на концерті
"Повели в гримерку під руки". Бузовій стало погано на концерті
Концерт колишньої учасниці реаліті-шоу "Дом-2" Ольги Бузової, яка в останні два роки посилено намагається спів....
Цукор - це наркотики. Вчені з'ясували, як побороти бажання їсти солодощі
Цукор - це наркотики. Вчені з'ясували, як побороти бажання їсти солодощі
Експерти в дієтології вважають, що здоровий раціон і регулярна фізична активність здатні пригнічувати бажання ....
більше матеріалів
/-1,2399649620056-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top