counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Січня
20 Січня
Всі новини...

5 знаків Зодіаку, в яких закладено найбільший потенціал до заробляння грошей

5 знаків Зодіаку, в яких закладено найбільший потенціал до заробляння грошей

Нижче перераховані 5 знаків, у яких найбільша вірогідність фінансового процвітання. Наступне пророкування засноване на особистісних якостях народжених під цими знаками, їхній поведінці і способі життя.

Діва (23.08 - 22.09)
Серед усіх знаків Зодіаку тільки Діва вирізняється особливою працьовитістю і раціональністю мислення. Такі люди дуже рішучі і ніколи не пропускають непоміченою навіть найменшу деталь.

Оскільки Діва підпорядковується земній стихії, її відрізняє стабільність і вміння краще за інших відчувати суворі реалії життя. Як правило, вона спокійна, зібрана і ніколи не втрачає самовладання, незалежно від обставин.

Всі Діви - перфекціоністи, які реагують на те, що відбувається швидко і раціонально, через що з таких людей виходять чудові керівники. Крім своїх особистісних якостей, народжені під цим знаком завжди намагаються надати своїй роботі привабливий естетичний вигляд.

День: Субота

Цифри: 5, 14, 23, 32, 41, 50

Кольори: сірий, оранжевий, жовтий, білий

Амулет: топаз

Телець (20.04 - 20.05)
Як і Діва, Телець є знаком земної стихії. Це практичні і скромні люди, що підтримують стабільність у всіх своїх відносинах. Їх можна охарактеризувати як надзвичайно вірних і послідовних особистостей.

Телець ніколи не стане прислухатися до внутрішнього голосу, віддаючи перевагу глибокому аналізу будь-якої проблеми. Будучи досить розумними, Тельці вміють розставляти пріоритети, а тому дуже ефективні в своїй роботі, що робить їх хорошими керівниками.

Народжені під цим сузір'ям ніколи не порушують обіцянок, через що є дуже надійними бізнес-партнерами. Вони викликають у оточуючих довіру, тому люди охоче інвестують в їхню справу.

А ще Тельцю подобається вести скромне життя і витрачати якомога менше. Він, скоріше, зробить інвестиції в якийсь прибутковий бізнес, ніж витратиться на предмети розкоші.

День: понеділок, п'ятниця, субота

Цифри: 2, 11, 29, 37, 56

Кольори: зелений, білий

Амулет: смарагд

Рак (21.06 - 22.07)
Будучи знаком водної стихії, Раки дуже турботливі і завжди спонукають оточуючих використовувати свій потенціал на повну. Вони дуже співчутливі і впевнені в собі. А ще народжені під цим знаком уважні до потреб інших людей і за свої послуги ніколи не вимагають нічого натомість. За це їх можна назвати відмінними командними гравцями, які легко завойовують довіру інших людей. Подібна довіра робить їх ефективними радниками як у роботі, так і в особистому житті.

Раки - творчі особистості, у яких обов'язково знайдеться якась свіжа і геніальна ідея. Нерідко їх творчі навички служать основою для створення нової справи.

Всі представники цього сузір'я легко знаходять собі роботу до душі. Так вони менше втомлюються, а тому рідко змінюють сферу зайнятості. Їм можна довірити будь-який проект, тому що Раки ніколи не втратять інтерес до нього, поки не доведуть до самого кінця.

День: вівторок, четвер, п'ятниця, неділя

Цифри: 4, 13, 22, 31, 40, 48, 57

Кольори: сріблястий, синій

Амулет: перли

Лев (23.07 - 22.08)
Лев - єдиний представник вогненних знаків Зодіаку в цьому списку. Народжені під сузір'ям короля джунглів є природженими лідерами, що доповнюється їхнім ентузіазмом і енергійністю.

Леви неймовірно мужні і досягають успіху в будь-яких своїх починаннях. А їх харизматичність завжди приковує увагу оточуючих.

Всі Леви оптимісти, які намагаються отримати від життя все. Вони знають, як максимально ефективно використовувати наявні можливості.

Леви поводяться дуже гідно, а ще їх неможливо переконати піти проти своїх переконань. Ці якості допомагають їм досягати успіху в будь-якій обраній ними сфері, попутно поповнюючи баланс свого банківського рахунку.

День: вівторок, п'ятниця, неділя

Цифри: 5, 14, 13, 32, 41, 50

Кольори: червоний, кремовий, жовтий, помаранчевий, золотистий

Амулет: рубін

Скорпіон (23.10 - 21.11)
Скорпіони дуже харизматичні і не роздумуючи спрямовують увесь свій шарм на оточуючих. Вони з легкістю змушують людей робити те, що їм потрібно, подобається це людині чи ні.

Скорпіони нерозривно пов'язані з водою, що дає їм сильні інтуїтивні і екстрасенсорні здібності. У них вроджена тяга до пізнання нового, що робить їх чудовими детективами.

Ключовою особливістю їхнього життя є сувора дисципліна. Вона допомагає їм досягати успіхів у навчанні. Народжені під цим знаком завжди зосереджені і не бояться важкої роботи. Саме це допомагає їм досягати успіхів. А ще такі люди вміють гідно програвати, витягуючи уроки зі своїх поразок, щоб стати ще краще.

Знаменитості: Меттью Макконехі, Емма Стоун і Леонардо ДіКапріо

День: понеділок, вівторок, четвер, неділя

Цифри: 8, 17, 26, 35, 44, 53

Кольори: фіолетовий, червоний

Новини партнерів
Загрузка...Інші важливі новини і публікації

Ще цікаве
Ротару показала фото коханого чоловіка
Ротару показала фото коханого чоловіка
Знаменита українська співачка Софія Ротару опублікувала фото покійного чоловіка Анатолія Євдокименка, якому 20....
У Камалії в родині сталося горе
У Камалії в родині сталося горе
Популярна українська співачка Камалія Захур повідомила, що у неї помер її улюблений вихованець - кінь Руї-Сень....
Найбільші страхи кожного знака Зодіаку
Найбільші страхи кожного знака Зодіаку
Як би не бадьорилися деякі представники роду людського, насправді всі ми чогось боїмося У кожної людини є своя....
Бред Пітт закрутив роман з актрисою-вбивцею
Бред Пітт закрутив роман з актрисою-вбивцею
Голлівудський актор Бред Пітт зустрічається зі спекотною голлівудської блондинкою Шарліз Терон Як повідомляють....
Хто зі знаків Зодіаку зійдеться зі своїм колишнім коханим у 2019-му
Хто зі знаків Зодіаку зійдеться зі своїм колишнім коханим у 2019-му
2019-й буде багато в чому просто дивовижним роком, який піднесе більшості людей приголомшливі події Але особли....
більше матеріалів
/-0,71290612220764-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top