counter

5 знаків Зодіаку, в яких закладено найбільший потенціал до заробляння грошей

5 знаків Зодіаку, в яких закладено найбільший потенціал до заробляння грошей

Нижче перераховані 5 знаків, у яких найбільша вірогідність фінансового процвітання. Наступне пророкування засноване на особистісних якостях народжених під цими знаками, їхній поведінці і способі життя.

Діва (23.08 - 22.09)
Серед усіх знаків Зодіаку тільки Діва вирізняється особливою працьовитістю і раціональністю мислення. Такі люди дуже рішучі і ніколи не пропускають непоміченою навіть найменшу деталь.

Оскільки Діва підпорядковується земній стихії, її відрізняє стабільність і вміння краще за інших відчувати суворі реалії життя. Як правило, вона спокійна, зібрана і ніколи не втрачає самовладання, незалежно від обставин.

Всі Діви - перфекціоністи, які реагують на те, що відбувається швидко і раціонально, через що з таких людей виходять чудові керівники. Крім своїх особистісних якостей, народжені під цим знаком завжди намагаються надати своїй роботі привабливий естетичний вигляд.

День: Субота

Цифри: 5, 14, 23, 32, 41, 50

Кольори: сірий, оранжевий, жовтий, білий

Амулет: топаз

Телець (20.04 - 20.05)
Як і Діва, Телець є знаком земної стихії. Це практичні і скромні люди, що підтримують стабільність у всіх своїх відносинах. Їх можна охарактеризувати як надзвичайно вірних і послідовних особистостей.

Телець ніколи не стане прислухатися до внутрішнього голосу, віддаючи перевагу глибокому аналізу будь-якої проблеми. Будучи досить розумними, Тельці вміють розставляти пріоритети, а тому дуже ефективні в своїй роботі, що робить їх хорошими керівниками.

Народжені під цим сузір'ям ніколи не порушують обіцянок, через що є дуже надійними бізнес-партнерами. Вони викликають у оточуючих довіру, тому люди охоче інвестують в їхню справу.

А ще Тельцю подобається вести скромне життя і витрачати якомога менше. Він, скоріше, зробить інвестиції в якийсь прибутковий бізнес, ніж витратиться на предмети розкоші.

День: понеділок, п'ятниця, субота

Цифри: 2, 11, 29, 37, 56

Кольори: зелений, білий

Амулет: смарагд

Рак (21.06 - 22.07)
Будучи знаком водної стихії, Раки дуже турботливі і завжди спонукають оточуючих використовувати свій потенціал на повну. Вони дуже співчутливі і впевнені в собі. А ще народжені під цим знаком уважні до потреб інших людей і за свої послуги ніколи не вимагають нічого натомість. За це їх можна назвати відмінними командними гравцями, які легко завойовують довіру інших людей. Подібна довіра робить їх ефективними радниками як у роботі, так і в особистому житті.

Раки - творчі особистості, у яких обов'язково знайдеться якась свіжа і геніальна ідея. Нерідко їх творчі навички служать основою для створення нової справи.

Всі представники цього сузір'я легко знаходять собі роботу до душі. Так вони менше втомлюються, а тому рідко змінюють сферу зайнятості. Їм можна довірити будь-який проект, тому що Раки ніколи не втратять інтерес до нього, поки не доведуть до самого кінця.

День: вівторок, четвер, п'ятниця, неділя

Цифри: 4, 13, 22, 31, 40, 48, 57

Кольори: сріблястий, синій

Амулет: перли

Лев (23.07 - 22.08)
Лев - єдиний представник вогненних знаків Зодіаку в цьому списку. Народжені під сузір'ям короля джунглів є природженими лідерами, що доповнюється їхнім ентузіазмом і енергійністю.

Леви неймовірно мужні і досягають успіху в будь-яких своїх починаннях. А їх харизматичність завжди приковує увагу оточуючих.

Всі Леви оптимісти, які намагаються отримати від життя все. Вони знають, як максимально ефективно використовувати наявні можливості.

Леви поводяться дуже гідно, а ще їх неможливо переконати піти проти своїх переконань. Ці якості допомагають їм досягати успіху в будь-якій обраній ними сфері, попутно поповнюючи баланс свого банківського рахунку.

День: вівторок, п'ятниця, неділя

Цифри: 5, 14, 13, 32, 41, 50

Кольори: червоний, кремовий, жовтий, помаранчевий, золотистий

Амулет: рубін

Скорпіон (23.10 - 21.11)
Скорпіони дуже харизматичні і не роздумуючи спрямовують увесь свій шарм на оточуючих. Вони з легкістю змушують людей робити те, що їм потрібно, подобається це людині чи ні.

Скорпіони нерозривно пов'язані з водою, що дає їм сильні інтуїтивні і екстрасенсорні здібності. У них вроджена тяга до пізнання нового, що робить їх чудовими детективами.

Ключовою особливістю їхнього життя є сувора дисципліна. Вона допомагає їм досягати успіхів у навчанні. Народжені під цим знаком завжди зосереджені і не бояться важкої роботи. Саме це допомагає їм досягати успіхів. А ще такі люди вміють гідно програвати, витягуючи уроки зі своїх поразок, щоб стати ще краще.

Знаменитості: Меттью Макконехі, Емма Стоун і Леонардо ДіКапріо

День: понеділок, вівторок, четвер, неділя

Цифри: 8, 17, 26, 35, 44, 53

Кольори: фіолетовий, червоний

Новини партнерів
Загрузка...Інші важливі новини і публікації

Ще цікаве
У Києві переселенцю з голови видалили пухлину розміром із м'яч
У Києві переселенцю з голови видалили пухлину розміром із м'яч
У Києві провели унікальну операцію з видалення гігантської пухлини Її довжина - 16 см, ширина - 14 см
Найбільш люблячі чоловіки за знаком Зодіаку
Найбільш люблячі чоловіки за знаком Зодіаку
Нерідко доводиться чути такі питання: «Чоловіки яких знаків Зодіаку найбільш люблячі?», «Хто найбільш холодний....
Як розпочати перестати жерти. Чоловік Пугачової перейнявся зайвою вагою
"Як розпочати перестати жерти". Чоловік Пугачової перейнявся зайвою вагою
Чоловік російської Примадонни Алли Пугачової, телеведучий Максим Галкін поділився зі своїми шанувальниками деп....
Повели в гримерку під руки. Бузовій стало погано на концерті
"Повели в гримерку під руки". Бузовій стало погано на концерті
Концерт колишньої учасниці реаліті-шоу "Дом-2" Ольги Бузової, яка в останні два роки посилено намагається спів....
Цукор - це наркотики. Вчені з'ясували, як побороти бажання їсти солодощі
Цукор - це наркотики. Вчені з'ясували, як побороти бажання їсти солодощі
Експерти в дієтології вважають, що здоровий раціон і регулярна фізична активність здатні пригнічувати бажання ....
більше матеріалів
/-1,2945730686188-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top