
В Індії відкрили найвищу в світі статую, 182-метровий монумент діячеві індійського національно-визвольного руху Віллабхаъ Пателю, назвавши його «Статуєю Єдності». Пам'ятник встановлено ще й на 58-метровий постамент, тобто загальна висота споруди - близько 240 метрів, пише The Guardian.

Відкриття статуї відбувалося на тлі протестів місцевих активістів. Вони заявляють, що колосальна споруда псує зовнішній вигляд природного ландшафту.
Побудовою статуї курирував прем'єр Індії Нарендра Моді. Її побудували за п'ять років і 430 мільйонів доларів. Патель - борець за незалежність країни від Великої Британії, був міністром внутрішніх справ і віце-прем'єром Індії в 1947-1950 роках.
