
Робота в дошкільних та навчальних закладах Керчі співробітників екстрених служб пов'язана з заходами, що проводяться в місті в рамках режиму НС, введеного після масового вбивства в Керченському політехнічному коледжі. Про це повідомив так званий «мер» Керчі Сергій Бороздін.
Раніше місцевих жителів розбурхали новини про те, що в одній зі шкіл Керчі батькам наказали негайно забрати своїх дітей, а в одному з технікумів заборонили учням проходити в приміщення з рюкзаками. Також в одному з дитсадків міста чергували співробітники МНС.
«Поки проходили слідчі заходи, пов'язані з масовим вбивством в політехнічному коледжі, було вирішено встановити в кожній школі і дитсадку пост співробітників Росгвардіі. Коли розібралися в ситуації, прийняли рішення з понеділка всі ці заходи припинити. Якщо є якісь перегини на місцях, то ми їх обов'язково усунемо», - заявив Бороздін.