
Господиня колись недружньої і дратівливої кішки запідозрила щось погане, коли її тварина стала раптом ласкавою. Кішка стала лягати жінці на груди, і через це вона помітила дивний біль усередині. Анджела Тіннінг запідозрила щось недобре і звернулася до лікарів.
На жаль, її побоювання підтвердилися - у неї знайшли передракові клітини, які вдалося швидко видалити. Але через два роки кішка Міссі знову стала проявляти підозрілу любов. Жінка знову пішла до лікарів і у неї знову знайшли рак. На цей раз груди довелося повністю видалити. Лікарі сказали, що хвороба швидко прогресувала і добре, що жінка прийшла вчасно. Таким чином жінка зобов'язана своїм життям кішці.
Як відомо, вчені давно підозрюють, що хвороби змінюють запах тіла людини і тварини відчувають ці зміни.
