counter
Стрічка новин
Вибрати все
16 Жовтня
Всі новини...

Ці букви в імені відштовхують удачу

Ці букви в імені відштовхують удачу

Ім'я - це не просто набір букв. Воно здатне впливати на наше життя. Його енергетика може впливати на організм і характер людини, а також наділяти нас певними якостями.

Езотерики дійшли висновку, що кожна буква нашого імені здатна вплинути на нашу долю і майбутнє. Саме тому багато людей, незважаючи на старання і зусилля, як і раніше не можуть стати щасливими і привернути до себе Фортуну. Інші ж, навпаки, набагато рідше стикаються з перешкодами на життєвому шляху.

Є
Незважаючи на те, що ця літера наділяє людей лідерськими якостями і здатністю самовиражатися, вона володіє важкою енергетикою і негативно впливає на долю людини. Люди, в іменах яких присутня буква «є», частіше за інших виявляються в конфліктних ситуаціях і з працею заробляють авторитет серед колег і друзів. Якщо ім'я починається з цієї літери, це означає, що людина здатна прагнути до змін і нових починань, проте його дії рідко призводять до бажаного результату. Якщо в складі вашого імені є буква «є», постарайтеся бути більш стриманим і ніколи не йдіть на необдуманий ризик. Незворушність і вміння приймати зважені рішення допоможуть вам уникнути неприємностей на життєвому шляху.

З
У давнину буква «з» сприймалася як символ зла і спокус. У зв'язку з цим наші предки намагалися уникати людей, в ім'я яких була присутня дана буква. Вважається, що володарі таких імен самі притягують негативну енергію, а значить, удача буде відвертатися від них протягом усього життя. Щоб Фортуна повернулася до вас обличчям, постарайтеся боротися з такими негативними якостями, як злість, імпульсивність, жадібність. Тільки в цьому випадку ви зможете запобігти негативному впливу букви і змінити свою долю.

Й
Наявність цієї букви в імені не обіцяє власникові нічого хорошого. Такі люди часто відчувають безпідставні сумніви і страхи, через що їм складно домагатися своїх цілей. Як правило, страхи завжди відлякують удачу і провокують безліч інших проблем. В першу чергу власники імені з цією буквою бояться опинитися на порозі бідності, тому не прагнуть заробити багато грошей через страх втратити свого статку в будь-який момент. Крім того, буква здатна впливати на особисте життя володарів. Відчуваючи страх бути покинутими, люди з буквою «й» в імені намагаються уникати знайомств з протилежною статтю і серйозних відносин, тому найчастіше віддають перевагу самотності.

Н
Люди, в імені яких міститься буква «н», не можуть приймати рішення, не сумніваючись в їхній правильності. Зазвичай їхня невпевненість є головною причиною невдач і відсутності успіху. Незважаючи на це, такі люди дуже талановиті і, зумівши правильно направити свої сили, обов'язково зможуть досягти бажаних цілей. Якщо і в вашому імені присутній дана буква, рекомендуємо вам бути більш рішучими.

Новини партнерів
Загрузка...Ще цікаве

Інші важливі новини і публікації
Піппа Міддлтон народила первістка
Піппа Міддлтон народила первістка
Піппа Міддлтон, сестра дружини принца Вільяма, герцогиня Кембриджська, народила свою першу дитину Малюк з'явив....
Принц Гаррі вийшов у світ в дірявих черевиках
Принц Гаррі вийшов у світ в дірявих черевиках
Принц Гаррі прийшов на весілля до принцеси Євгенії та керуючого лондонським нічним клубом Джека Бруксбенка в д....
Чи не витрачайте себе на дрібниці: найточніший гороскоп на 17 жовтня
Чи не витрачайте себе на дрібниці: найточніший гороскоп на 17 жовтня
Важко переоцінити ті можливості, які відкриває перед вами гороскоп на 17 жовтня Особливість дня така, що і емо....
Час визначатися: найточніший любовний гороскоп на 17 жовтня
Час визначатися: найточніший любовний гороскоп на 17 жовтня
17 жовтня можна назвати консервативним днем ​​в любові – в найкращому сенсі цього слова Зірки дарують можливіс....
Залізне серце: в Києві імплантували механічне серце
Залізне серце: в Києві імплантували механічне серце
В Україні втретє успішно імплантували механічний пристрій замість серця Механізм дасть можливість людині дочек....
більше матеріалів
/-0,64755988121033-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top