
З дна Дніпра в Києві витягли машину з тілом водія, який не встиг вилізти з неї. Як ідеться на сайті столичного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій, 4 жовтня в обід до них надійшло повідомлення про те, що близько Дніпровської набережної, в Дарницькому районі, в річку скотився легковий автомобіль.
Прибулі на місце події виловили на глибині 6 метрів автомобіль і тіло загиблого водія 1959 року народження всередині.
Відзначається, що машина заїхала в річку на 25 метрів від берега.
