counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Січня
Всі новини...

Чому іноді не працюють гороскопи сумісності

Чому іноді не працюють гороскопи сумісності

Гороскопи сумісності набувають в наші дні все більшої популярності. Це не дивно, адже людей в усі часи турбували питання любові, романтики, сім'ї. Часто доводилося чути спрощену думку, нібито одному представнику знака Зодіаку обов'язково підходить будь-який інший. Наприклад, Телець гармонує з Дівою, а ось два Скорпіона під одним дахом не уживуться. Насправді це не зовсім так: все набагато складніше. Кваліфіковані астрологи вважають, що в кожному з нас присутні всі дванадцять знаків.

Але одні з них виражені сильніше, а інші слабкіше, адже багато залежить від положення різних планет в гороскопі народження. Абсолютно «чистих» Стрільців, Близнюків, Львів, так само, як і інших знаків в природі не буває.

Кожна людина являє собою якийсь «астрологічний коктейль», в якому в різних пропорціях перемішані окремі риси характеру особистості, здібності, задатки, схильності ... Тому в астрології, як і в житті, немає абсолютно сумісних або абсолютно несумісних людей.

Так як же дізнатися, чи підійде за характером молода людина закоханій особі, чи будуть вони щасливі в шлюбі чи «не зійдуться характерами» і розбіжаться в різні боки, як у морі кораблі? Виділимо сім основних аспектів, які можуть перешкодити навіть ідеальним по астрології парам жити разом.

Емоційний аспект. Дуже важливо знати, наскільки дві близькі людини збігаються емоційно, чи комфортно їм один з одним, чи здатні вони обмінюватися тонкою енергією. Якщо ж один з партнерів придушує іншого, висмоктуючи з нього всі життєві соки, а інший відчуває себе ущемленим, то рано чи пізно назріє конфлікт.

Психологічний аспект. У нього входять такі поняття, як спорідненість, дружба, зв'язки з колегами і зі світом в цілому. За все це відповідає відразу кілька планет. В першу чергу Меркурій і Уран. Від їхнього економічного становища в гороскопі багато в чому залежить, як людина буде будувати відносини з приятелями, батьками, дітьми і навіть з попутниками в купе поїзда. У таких тонких «зіркових» справах дрібниць не буває. Наскільки легко людина встановлює зв'язки з оточуючими, чи здатна згладжувати гострі кути, чи готова вступати в конфлікт або на ній можна «їздити»? За конфліктність відповідають такі планети: Марс, Юпітер, Сатурн і Плутон.

Побутовий аспект. Ех, скільки човнів любові розбилося об рифи сімейного побуту! І не злічити. Тому, щоб ваш човен плавав довго і щасливо, слід враховувати і цей фактор в гороскопі сумісності. До нього відноситься така складова, як потреба в комфорті. Одній людині досить даху над головою, а інша не може проживати в п'ятиповерхівці без сміттєпроводу і ліфта. Ясно, що «рай в курені» можна ділити лише з тим, хто також згоден задовольнятися малим. Велике значення набувають і побутові звички. Важливо і те, хто ваша друга половинка по режиму дня: «сова» або «жайворонок». В ідеалі життєві ритми повинні збігатися.

Гендерний (статевий) аспект. Він показує, наскільки ваш партнер здатний впливати на вашу статеву приналежність. Справа в тому, що одна і та ж жінка при різних чоловіках може відчувати себе по-різному. В одному випадку буде відчувати себе тягловим конем, а в іншому - крихким і ніжним створінням, яке люблять, плекають і піклуються. Подібна ситуація і у чоловіків. Різні жінки по-різному впливають на самооцінку. З одною дружиною він може вести себе як найостанніший підкаблучник і невдаха, а з іншою - розправляє орлині крила і підкорює вершину за вершиною.

Сексуальний аспект. Від того, наскільки партнери підходять один одному в ліжку, багато в чому залежать міцність їхнього шлюбу, розвиток відносин, зміцнення сімейних уз. Секс у житті жінки - це не просто подружній обов'язок. Відомо, що якщо чоловік задовольняє свою дружину, то вона відчуває себе бажаною, коханою, у неї підвищується самооцінка, горять очі, а енергетика стає збалансованою. Все це відіграє позитивну роль в психічному і фізіологічному планах, підтримує життєвий тонус і здоров'я всього організму.

Інтелектуальний аспект. Рівень розумового розвитку - це одна з важливих складових успішного шлюбного союзу. Навряд чи кухарка буде цікава кандидату філософських наук, хоча, без сумніву, виключення з правил зустрічаються. Але в більшості випадків багато значить, наскільки люди здатні збагатити один одного знаннями, спільно зростати в духовному плані, розділяти інтереси і захоплення. Якщо ці потреби не будуть задоволені, то партнер почне шукати реалізації на стороні, і союз може розпастися.

Аспект перспективи. Він показує, наскільки збігаються ваші життєві устремління, плани і очікування з устремліннями вашого обранця. Якщо ви мрієте про дітей і онуків, які радують ваше серце, а друга половинка категорично проти дітей, то рано чи пізно коса найде на камінь. Такі стратегічні суперечності не сприяють зміцненню шлюбу. Двоє людей все-таки повинні будувати спільне майбутнє, в якому буде затишно обом.

В ідеалі всі аспекти повинні збігатися, але так трапляється вкрай рідко. Закохані можуть сходитися по одному аспекту і не збігатися з іншого. Це цілком нормально. Тривогу треба сурмити тоді, коли не збігається більшість аспектів. Але і в цьому випадку не варто опускати руки. Якщо люди люблять один одного, поважають, готові йти на поступки, працювати над собою заради коханого, тоді є хороший шанс досягти гармонії в шлюбі і побудувати міцну сім'ю і нормальні відносини. Джерело.

Новини партнерів
Загрузка...Інші важливі новини і публікації

Ще цікаве
Волочкової далеко. Вікторія Бекхем похвалилася своєю фірмовою розтяжкою
Волочкової далеко. Вікторія Бекхем похвалилася своєю фірмовою розтяжкою
Дизайнерка, модель і ведуча Вікторія Бекхем в черговий раз похвалилася своєю фірмовою розтяжкою Ікона стилю о....
Як вийти з депресії? Методи для кожного знака Зодіаку
Як вийти з депресії? Методи для кожного знака Зодіаку
Астрологія - дуже складна наука, яка, безумовно, може виявити дуже глибокі візерунки психіки Аналізуючи кожен ....
Відомий гуморист повідомив про важку недугу
Відомий гуморист повідомив про важку недугу
Гуморист Юхим Шифрін поскаржився на старість в своєму Інстаграмі і зазначив, що втрачає зір "З прикмет старос....
Зірка фільму Водій для Віри уп'яте став батьком
Зірка фільму "Водій для Віри" уп'яте став батьком
Російський актор Ігор Петренко в 41 рік в п'ятий раз став батьком Його 28-річна дружина Крістіна Бродська пода....
Емоційні гойдалки і ризик. Гороскоп на 24 січня
Емоційні гойдалки і ризик. Гороскоп на 24 січня
Четвер 24 січня дуже сприятливий для творчих знахідок і кохання, але не дуже хороший для повсякденної рутинної....
більше матеріалів
/-0,59621214866638-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top