counter
Стрічка новин
Вибрати все
4 Жовтня
3 Жовтня
2 Жовтня
Всі новини...

Ангели і демони знаків Зодіаку. До чого підштовхують, від чого бережуть


Переглядів: 4870


Ангели і демони знаків Зодіаку. До чого підштовхують, від чого бережуть

Люди нового часу - дуже вразливі, їх переслідує постійний стрес і непевність у завтрашньому дні. Але кожен може знайти силу в особі свого Ангела-Хранителя. Також стає сильнішою та людина, яка знає свого Демона. Темрява і Світло - це таємне сховище, як наших доброчинностей, сильних духовних сторін, так і вад і слабкостей. Ангели і Демони - безсмертні духи, які намагаються перетягнути душу людини на свою сторону. Люди Світу - обдаровані вищими духовними здібностями, ніж ті, хто впускає в свою душу Демонів і здійснює вчинки, що радують сили Темряви. Персональні Ангели і Демони є у всіх людей, а Зодіакальні Ангели - могутніші, тому є господарями відповідного зодіакального сузір'я.

ОВЕН

За спиною кожного Овна стоять Демон Ненависті і егоїзм і Ангел Щирості та відкритості. Темна сторона провокує лють, нетерпимість і небажання визнавати свої помилки, необдуманість вчинків і безцеремонність поведінки. Нетерпимість до брехні і здатність щиро ставитися до людей - це прояв Ангела відкритості - Бакариїла. До Ангела Бакариїла можна звертатися за допомогою, якщо потрібні успіх і удача. Бакаріїл також оберігає дітей Овна. Ангел заряджає Овна життєвою енергією, допомагає здійснити будь-які справи, робить погляди на життєві труднощі більш оптимістичними.

ТЕЛЕЦЬ

У Тельці відбувається боротьба між Демоном Гніву і Скупості і Ангелом Вірності і Добродушності. За флегматичністю Тельця часто криється ціла буря пристрастей. Демон Гніву заважає Тельцю бути відданим і вірним другом, веде до жадібності і скупості, яка виділяється на тлі інших людей. Це веде до матеріалізму і небажання впустити в себе духовні думки. Ангела-Хранителя Тельця - Аматиїла, просять про заступництво в будь-яких починаннях, а також при бажанні змін на життєвому шляху. З його допомогою серце сповнюється світлом і надією, відкривається справжній Шлях.

БЛИЗНЮК

Близнюки перебувають між Демоном Підступності і Ангелом Життєрадісності. Близнюки можуть стати справжніми підлесниками, повними брехні, підступності і фальші. Все це ховається під легкої вуаллю веселощів і легкості, умінням спілкуватися, налагоджувати зв'язки. Ангел Життєрадісності оберігає від важких життєвих поворотів, рятує від песимізму і депресій. Зодіакальний Ангел-Хранитель Близнюків - Бахрам допоможе подолати труднощі і виконати зобов'язання.

РАК

Рак є об'єктом уваги Демона Брехні і працює під егідою Ангела Почуттів і Співчуття. Рак зазвичай відчуває наближення свого Демона, якого він зневажає. Але часто не може з ним впоратися і зловживає його силою з метою власної вигоди. Наприклад, Рак часто вимотує своїх близьких друзів, родичів і коханих сльозами і докорами, що його недостатньо люблять, вселяючи оточуючим почуття провини. У той же час Ангел Співчуття пов'язує Рака з іншими людьми, дарує здатність до милосердя і співчуття. У Рака - винятковий дар відчувати, а також стояти на боці слабшого. Зодіакальний Ангел-Хранитель - Діна допомагає Раку знайти нові знання і усвідомити, що мудрість прийде, коли почнеш питати, а не тоді, коли припиниш шукати відповіді на запитання.

ЛЕВ

Льву дуже важко впоратися зі своїм демоном Суєти. Йому необхідно почути голос свого Ангела Щирості. Тільки тоді з зарозумілого хвалькуватого зверхника Лев перетворюється на великодушну і щиру людину. Лев, обласканий своїм Ангелом-Хранителем, немов випромінює тепле світло, а його очі - променисті і блискучі. Це вплив Зодіакального Ангела Льва - Аквариїла. Аквариїл наставляє Левів на шлях самовдосконалення в духовному плані, допомагає зрозуміти навколишній світ.

ДІВА

Дівам найбільше докучає Демон Невдоволення і Заздрості. Заздрість отруює душу, а невдоволення життям будить недовіру до оточуючих, віддаляє Діву від друзів і коханих. Такий Демон може привести Діву в стан байдужості, а потім і до хвороби. А ось Ангел Постійності і Захисту, намагається перетворити Діву в турботливого і сильного духом людини, який стає, як скеля, і до якого горнуться навколишні в пошуках мудрої поради і відчуття надійності. Для осягнення свого призначення Діві допоможе Зодіакальний Ангел-Хранитель - Кадмиїл. Він направить по вірному Шляху і нагородить інтуїцією.

ТЕРЕЗИ

За правим плечем представника знаку Терези стоїть Ангел Міри і Врівноваженості, а за лівим - примхливий Демон Настроїв. Демон сіє сумнів у справах, в почуттях, в любові, в партнерах, в друзях. Цей дух настроїв спокушає Терезів пограти з людьми на їхніх почуттях і слабкості, красиво тримати їх на відстані, бути розважливими і корисливими. Це також дуже кокетливий Демон, що спонукає жінок вічно спокушати і обманювати чоловіків. Ангел Міри може зробити Терезів прекрасними і душею, і тілом. Дає мир, спокій і впевненість. За набуттям внутрішньої сили і співчуття Терезам слід звертатися до зодіакального Ангелу-Хранителю Барчиїлу. В цьому випадку є надія на поліпшення власного життя у найважчих ситуаціях.

СКОРПІОН

Скорпіон - об'єкт протистояння Демона Помсти і Ангела Правди. Коли прокидається Зодіакальний Демон Скорпіона, то його мучить підозра, що його всі обманюють. Це викликає сліпу лють, застарілу злість на тих, хто не виправдав надії. Тоді Скорпіон вирішує мстити, або страждає від патологічних ревнощів, особливо до своїх коханих. Це призводить до саморуйнування, поки Скорпіон не почує м'який, застережливий голос Ангела. До Ангела Гавриїла, до одного з найсильніших Ангелів Світу, слід звертатися за допомогою у здійсненні кардинальних змін на життєвому шляху Скорпіона. Цей Ангел створює найкращі умови для реалізації задумів.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільцем керує Демон Самовпевненості та Ангел Справедливості. Демон викликає самовпевненість і гордовитість Стрільця, неприйняття критики і почуття винятковості, що віддаляє від людей. В глибині душі Стрілець є борцем за справедливість, прагне до чогось вищого, але при цьому є небезпека дійти до фанатизму. У Зодіакального Ангела-Хранителя Стрільця - Адначиїла, багато можливостей. Він допоможе здобути незалежність і свободу. Завзяті люди з його допомогою будуть успішні в справах і кар'єрному зростанні.

КОЗЕРІГ

Козеріг знаходиться під заступництвом Ангела Міцності і Витривалості, але є ласою здобиччю Демона Холоду і Байдужості. Демон Холоду прокидається тоді, коли Козеріг розчаровується або якщо його використовували, зрадили, відштовхнули. Злий дух змушує ігнорувати прохання людей і думати тільки про себе, через що душа немов черствіє і темніє. Ангел Міцності - це внутрішній голос Козерога, який навпаки, робить його надійним, вірним, турботливим. За допомогою і заступництвом в нових, незвичних починаннях Козерогу слід звертатися до зодіакального Ангелу-Хранителю - Камбиїлу.

ВОДОЛІЙ

Водолій - об'єкт боротьби між Демоном Відчуження і Ангелом Дружби. Вони є сусідами в душі Водолія, з одного боку є співчуття і теплота в стосунках, з іншого - байдуже ставлення до оточуючих, переоцінка себе і власних можливостей. Демон Відчуження намагається відштовхнути від Водолія людей, які бажають йому добра або люблять. Водолія слід цінувати дружбу і любов, інакше він ризикує залишитися на самоті. Водолій, як ніхто інший, потребує спілкування з природою, щоб поповнити свої енергетичні запаси і відновити сили. Злитися воєдино з природою і навколишнім світом допоможе Зодіакальний Ангел Катетил.

РИБИ

Риби можуть бути як обласкані Ангелом Любові, так і загублені Демоном Вад. Риби - дуже суперечлива особистість. То плете інтриги, зло і жорстоко реагує на нанесені образи, то пірнає в озеро різноманітних спокус і навіть розпусти, шукає джерела сумнівних насолод у вигляді алкоголю або наркотиків. При цьому Рибам дуже близький Ангел Любові і безмежного співчуття, - це Ангел нового часу, голос якого варто почути, і якого так не вистачає сучасній людині. Зовнішнє чарівність, привабливість і чарівність, успіх в любовних справах і в кар'єрі набувається шляхом Зодіакального Ангела Егалмиїла, але Рибам цей Ангел здатний дати набагато більше і земних, і духовних благ. Источник.


Читайте АСН в Google News

Ще цікаве


Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
З чим варто змиритися: Плюси і мінуси шлюбу з кожним знаком Зодіаку
З чим варто змиритися: Плюси і мінуси шлюбу з кожним знаком Зодіаку
Овен На щастя для вас, з Овном вам ніколи не буде нудно, оскільки вони кумедні, люблячі, дикі і захоплюючі Од....
Знаки Зодіаку, яких Всевишній нагородив найбільшою щедрістю
Знаки Зодіаку, яких Всевишній нагородив найбільшою щедрістю
Найщедріші і безкорисливі знаки Зодіаку Як би ми не були проти цього, далеко не кожен з нас – людина широкої д....
5 способів захисту сіллю від псування, пристріту та зла
5 способів захисту сіллю від псування, пристріту та зла
Сіль завжди вважалася продуктом магічним, що очищає та захищає Раніше її використовували як оберег
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
Якщо ви задалися пошуком свого призначення, ви вже на півдорозі до духовного самопізнання 6 вправ допоможуть в....
Як кішки захищають вас і ваш будинок від усього негативу і зла
Як кішки захищають вас і ваш будинок від усього негативу і зла
Кішки - одні з найбільш магічних тварин на всій планеті, тому ми повинні розуміти, що, коли кішка треться об в....
більше матеріалів
З чим варто змиритися: Плюси і мінуси шлюбу з кожним знаком Зодіаку
З чим варто змиритися: Плюси і мінуси шлюбу з кожним знаком Зодіаку
Овен На щастя для вас, з Овном вам ніколи не буде нудно, оскільки вони кумедні, люблячі, дикі і захоплюючі Од....
Знаки Зодіаку, яких Всевишній нагородив найбільшою щедрістю
Знаки Зодіаку, яких Всевишній нагородив найбільшою щедрістю
Найщедріші і безкорисливі знаки Зодіаку Як би ми не були проти цього, далеко не кожен з нас – людина широкої д....
5 способів захисту сіллю від псування, пристріту та зла
5 способів захисту сіллю від псування, пристріту та зла
Сіль завжди вважалася продуктом магічним, що очищає та захищає Раніше її використовували як оберег
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
Якщо ви задалися пошуком свого призначення, ви вже на півдорозі до духовного самопізнання 6 вправ допоможуть в....
Як кішки захищають вас і ваш будинок від усього негативу і зла
Як кішки захищають вас і ваш будинок від усього негативу і зла
Кішки - одні з найбільш магічних тварин на всій планеті, тому ми повинні розуміти, що, коли кішка треться об в....
більше матеріалів
/-1,2183849811554-/ /-pc-/
Top